fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Jak dotrzeć do klientów zagranicznych w segmencie B2B?

 

Zapraszamy do obejrzenia w seminarium dla firm z segmentu B2B w celu zasygnalizowania kierunku zmian, które rozpoczęły się na rynku B2B, tak aby móc się do nich przygotować i wdrożyć konkretne rozwiązania.

Seminarium poprowadzone zostało przez Beatę Koniarską, ekspertkę w zarządzaniu projektami i sprzedażą na rynkach międzynarodowych, właścicielkę firmy bConnect będącej wyłącznym przedstawicielem Grupy VirtualExpo na Polskę oraz serwisu drukarskiego PRINT SHAKER – PRINT & GRAPHIC DESIGN. Jest ponadto Pełnomocniczką Zarządu Pracodawców Pomorza ds. Współpracy Międzynarodowej oraz pomysłodawczynią i współorganizatorką konferencji Business Beyond Borders – Destination Africa.  

Obecna sytuacja rynkowa, a co za tym idzie brak możliwości wyjazdu na targi oraz spotkań z klientami spowodowało potrzebę znalezienia innego niż dotychczasowy sposobu dotarcia do klientów. Podbramkowa sytuacja sprawiła, że zaczęliśmy poszukiwać nowych rynków zbytu, aby przetrwać. Inwestujemy w nowe strony i sklepy internetowe, zwiększamy pozycjonowanie w sieci oraz szukamy nowych kanałów sprzedaży np. poprzez międzynarodowe platformy internetowe. Na nagraniu dowiedzą się Państwo jakie możliwości niesie ze sobą obecność na międzynarodowych platformach sprzedażowych na przykładzie Grupy VirtualExpo. 

https://www.virtual-expo.com

Francuska Grupa VirtualExpo wspiera klientów z całego świata w rozwoju na rynkach zagranicznych od ponad 20 lat. Jest największym marketplacem na świecie z dedykowanymi platformami dla sześciu strategicznych branż:

AeroExpo – branża lotnicza  https://www.aeroexpo.online

AgriExpo – branża rolnicza  https://www.agriexpo.online

ArchiExpo – branża architektoniczna i budowlana  https://www.archiexpo.com

DirectIndustry – przemysł  https://www.directindustry.com

MedicalExpo – branża medyczna  https://www.medicalexpo.com

NauticExpo – branża morska i sektor żeglarski  https://www.nauticexpo.com

 

KLIKNIJ W GRAFIKĘ ABY OTWORZYĆ NAGRANIE