fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Raport CSR – działania społeczne w dobie pandemii covid-19

 

 

Drodzy Państwo, 

Na stronie www.tomeksmorgowicz.pl mogą Państwo zgłosić chęć otrzymania bezpłatnego raportu opisującego 100 firm, organizacji oraz organizatorów, którzy podjęli działania społeczne w odpowiedzi na pandemię covid-19 w 2020 roku.

Inicjatorem opracowania jest Tomasz Smorgowicz, Prezes Zarządu 102 Group i Pełnomocnik Zarządu ds. PR i Marketingu Pracodawców Pomorza. Tak mówi we wstępie:

W raporcie podjęto się obserwacji wzmożonego zainteresowania firm i organizacji w zakresie samodzielnego tworzenia lub podejmowania działań społecznych komunikowanych jako solidarność wobec pandemii COVID-19. Wcześniejszy brak dostrzeżenia podobnej skali powszechnego poruszenia i aktywizacji firm w obszarze „dobrych praktyk społecznych”, wynikających zazwyczaj z polityk i strategii CSR organizacji, staje się zatem okazją na zadanie ważnych pytań. Za kluczową uznano kwestię, czy działania te wynikały z szeroko pojętej strategii społecznego zaangażowania danego przedsiębiorstwa, czy były jedynie przejawem jego działalności filantropijnej.
 
Zachęcamy do śledzenia na bieżąco również fanpejdża Tomasza Smorgowicza Społeczne Zarządzanie Marką.