fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Base Group nagrodzona tytułem ADMA Transformation Champion Award

W czwartek, 22 kwietnia 2021 r. w Brukseli odbyła się ceremonia rozdania nagród dlaczempionów transformacji fabryk przyszłości. Podczas gali zorganizowanej przez European Advanced Manufacturing Support Centre Base Group uhonorowana tytułem ADMA Transformation Champion Award.

Komentarz Prezesa Zarządu Base Group Jakuba Kaszuby: „Bardzo się cieszę z otrzymania nagrody Czempiona Transformacji ADMA przyznawanej przez European Advanced Manufacturing Support Centre (ADMA). Jest to dowód na to, że Base Group jest wyróżniającą się firmą produkcyjną już nie tylko w skali polskiej ale również europejskiej. Jest to dla nas potwierdzenie, że obrany przez nas kierunek dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa jest zauważalny w branży. W najbliższych latach będziemy kontynuowali nasze strategiczne działania w celu uruchomieniu na terenie naszego zakładu fabryki przyszłości.”

Base Group – firma produkcyjna, która specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych oraz wysokiej jakości spawanych konstrukcji przemysłowych. Wyprodukowane przez nas wyroby trafiają do wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Więcej na www.base-group.pl.
European Advanced Manufacturing Support Centre – Komisja Europejska zainicjowała utworzenie European Advanced Manufacturing Support Centre (ADMA) w celu wsparcia rozwoju małych i średnich  przedsiębiorstw (MŚP) w Unii Europejskiej. Głównym celem tej inicjatywy jest przygotowanie MŚP do przeprowadzenia transformacji biznesowej zarówno w obszarze technologii produkcji jak i zarządzania całą organizacją. Projekt jest prowadzony w imieniu European Commission’s Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises (EASME) na podstawie umowy serwisowej GRO-SME-17-C-063.

Więcej informacji:
https://ec.europa.eu/growth/tools-databases/adma_en
https://adma.ec/blog/2021/04/22/meet-the-advanced-manufacturing-champions-2/