fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

[Ankieta online] Współpraca i wymiana gospodarcza polska-hiszpania

Drodzy członkowie:

Pracodawcy Pomorza zawarli porozumienie z Círculo de Empresarios de Galicia, hiszpańską organizacją będącą centrum biznesowym Galicji. Od momentu powstania, dwadzieścia dziewięć lat temu, Círculo de Empresarios de Galicia prowadzi ważną działalność przyczyniającą się do rozwoju oraz dobrobytu społeczno-gospodarczego Galicji. (www.circulo.gal)

Celem naszego porozumienia jest stworzenie podstaw do współpracy w różnego rodzaju działaniach, które mogą zainteresować obie strony; czyli organizacji konferencji, seminariów, transferu wiedzy, który mógłby prowadzić do projektów współpracy biznesowej, oczywiście z poszanowaniem tajemnicy i poufności danych, które powinny przewodniczyć tego typu relacji.

W związku z powyższym chcielibyśmy poprosić Państwa o wyrażenie swojej opinii na temat zainteresowania pogłębianiem wiedzy i możliwymi relacjami z przedsiębiorcami z tego atlantyckiego regionu.

W tym celu przygotowaliśmy krótką ankietę dla firm z naszego otoczenia, które mogą być zainteresowane tą inicjatywą.

Z góry dziękujemy za udział w ankiecie, która znajduje się pod tym tekstem.

Ufamy, że ta nowa inicjatywa Pracodawców jest dla Państwa interesująca i pomoże rozwinąć skrzydła na rynkach zagranicznych. 

{ ANKIETA ONLINE }

Z wyrazami szacunku,

Tomasz Limon                                                                                                                                 Beata Koniarska

Prezes Zarządu                                                                                                                Pełnomocnik Zarządu ds. Współpracy Międzynarodowej