fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

WOŚiGW w Gdańsku – konsultacje społeczne na zielone inwestycje

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku rozpoczyna konsultacje społeczne.

Szuka oryginalnych i innowacyjnych pomysłów na prośrodowiskowe inicjatywy.

Korzyści z takich rozwiązań są olbrzymie. Zyskujemy powietrze wolne od smogu, oszczędzamy wodę, dbamy o zwierzęta, troszczymy się o zieleń. Warto podejmować wszelkie działania, których celem jest ochrona środowiska.

WFOŚiGW w Gdańsku realizuje wiele programów i konkursów. Dba o powietrze, klimat, ziemię i wodę. Dzięki jego działaniom zmienia się województwo pomorskie. Część z nich prowadzona jest od wielu lat, część jest całkiem nowa. Przyszedł jednak czas na szukanie kolejnych rozwiązań. – Wiemy, że wiele instytucji i przedsiębiorstw, ale także osób prywatnych ma fantastyczne pomysły związane z ochroną środowiska. Chcemy je poznać! Poznać, a potem najlepsze zrealizować. Czekamy na ciekawe inicjatywy, my oferujemy wsparcie finansowe i merytoryczne. Zachęcam do podzielenia się wszelkimi ideami, w wykonaniu których możemy pomóc – tłumaczy Szymon  Gajda – prezes WFOŚiGW w Gdańsku.

Mogą to być zadania na szeroką, regionalną skalę, a mogą też być realizowane w najbliższym otoczeniu. Każde z nich ma jednak przekształcać otaczający nas świat na lepszy, bardziej przyjazny ludziom i środowisku. 

Wszelkie projekty można przesyłać za pośrednictwem funduszowych mediów społecznościowych: Facebooka, Twittera i Linkedina, a także na adres emailowy promocja@wfos.gdansk.pl