fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Spotkanie autorskie z Pawłem Olechnowiczem już 16 listopada

 

 

 

Politechnika Gdańska we współpracy z Pracodawcami Pomorza

zapraszają na spotkanie autorskie z Pawłem Olechnowiczem

 

Będzie to wyjątkowe spotkanie z jednym z najwybitniejszych polskich menedżerów – Pawłem Olechnowiczem, autorem książki „Dziwne przypadki polskiego menedżera”, podczas którego dowiemy się o kulisach wielu Jego decyzji, reakcji rządzących oraz metodach pracy i zarządzania dużą korporacją gospodarczą.

Historia Pawła Olechnowicza, wybitnego menedżera i twórcy sukcesu grupy Lotos pokazuje, że na szczyt międzynarodowego biznesu wiedzie długa i trudna droga. Losy Pawła Olechnowicza prowadzą Go z małej wsi na Wileńszczyźnie przez studia w Krakowie, dyrektorowanie w elbląskim Zamechu, pracę w zarządzie międzynarodowego koncernu ABB w Zurychu, aż do Gdańska gdzie zbudował nowoczesną firmę zarządzaną według międzynarodowych standardów.

W pracy zawodowej zawsze najważniejsi byli dla niego ludzie i ich dobro. Aby osiągnąć zamierzone cele biznesowe, niejednokrotnie działał poza schematami i podejmował ryzykowne decyzje. Jego odwaga i determinacja sprawiły, że niewielka Rafineria Gdańska zmieniła się w jeden z najnowocześniejszych koncernów naftowych w Europie. Jako menedżer odnosił spektakularne sukcesy, ale także mierzył się z atakami i niestabilnością sytuacji politycznej.

Choć po zmianie władzy w Polsce w 2015 i odwołaniu Go ze stanowiska zajął się działalnością innowacyjną we własnej spółce to Jego dokonania w Lotosie i dalsze losy tej firmy i Jego są wciąż żywe i stanowią kanwę wielu debat i dyskusji.

 

 

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Wejście na spotkanie nastąpi tylko za okazaniem bezpłatnych biletów otrzymanych w wyniku dokonania rezerwacji.

Bilet można wydrukować lub okazać na ekranie urządzenia mobilnego.

Bilety na spotkanie dostępne są na stronie https://bilety.pg.edu.pl/event/o-kulisach-zarzadzania.

Uczestnicy spotkania będą mogli zakupić książkę na stoisku wydawniczym oraz otrzymać autograf autora.