fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Gala Pracodawców Pomorza | 2.06.2023 | AmberExpo

 

 

 

 

Doroczna Gala Pracodawców Pomorza jest największą i wyjątkową imprezą pomorskiego środowiska gospodarczego organizowaną przez „Pracodawców Pomorza” podczas której wręczane są statuetki Pomorski Pracodawca Roku

Nagradzani przedsiębiorcy to tacy, którzy zdobyli silną pozycję rynkową uzyskując jednocześnie dobre wyniki gospodarcze. W codziennej działalności przestrzegają zasad  etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu zapewniając pracownikom możliwości rozwoju i samorealizacji.

Gala od wielu lat wpisała się w doroczny kalendarz spotkań środowiska gospodarczego z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki i kultury.  

Podczas Gali zostaną wręczone też nagrody specjalne przyznawane przez  „Pracodawców Pomorza” w tym m.in.:

 

 

 

 

Złoty Oxer to nagroda przyznawana wyjątkowym przedsiębiorcom, którzy budując od podstaw swoją firmę, kierowali się wizją rozwojową i konsekwencją w realizacji przyjętych celów strategicznych.

 

 

 

 

 

 

 

Primum Cooperatio im. Prof. Bolesława Mazurkiewicza,czyli „Nade Wszystko Współpraca”, to nagroda przyznawana dla naukowca, który swoim działaniem udowodnił, że możliwa jest efektywna współpraca środowiska naukowego z gospodarką.

 

 

 

 

 

 

 

Negotium Pro Cultura czyli „Biznes dla Kultury”, dla przedsiębiorcy, który udowodnił, że można skutecznie promować oraz wspierać kulturę i sztukę.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania uczestnictwa w Gali Pracodawców Pomorza w 2023

Koszt jednoosobowego zaproszenia wynosi 480 zł (netto)

Zachęcamy do zapraszania do swoich stolików także Państwa kontrahentów,

współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracują.

 

 

 Zgłoś się już dziś!


(do 30.04.2023 obowiązuje oferta specjalna – zgłaszając 10 osób otrzymujemy 12 zaproszeń – 1 pełny stolik)

 

LINK DO ZGŁOSZEŃ ONLINE