fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Gala Pracodawców Pomorza | 7.06.2024 | AmberExpo | Gość Specjalny | Marcin Prokop

Pracodawcy Pomorza już teraz zachęcają Państwa

do rezerwacji czasu i udziału w zbliżającej się tradycyjnej

GALI PRACODAWCÓW POMORZA

7.06.2024r. (piątek)

Godzina: 19:00

Miejsce: Amber Expo ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Gala od wielu lat wpisała się w doroczny kalendarz spotkań środowiska gospodarczego z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki, kultury i mediów. 

Podczas Gali odbędzie się wręczenie nagród w konkursie POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2023.

Naszym celem jest coroczne wyłanianie liderów pośród pomorskich przedsiębiorców, którzy osiągając dobre wyniki finansowe i gospodarcze przestrzegali zasad etyki i społecznej odpowiedzialności zapewniając pracownikom odpowiednie warunki pracy i możliwości rozwoju.

Wręczone będą również tradycyjne nagrody specjalne, w tym m.in. „ZŁOTY OXER”, „PRIMUM COOPERATIO”, „NEGOTIUM PRO CULTURA”, „PORTA IN POSTERUM”.

Pragniemy w tym dniu zapewnić Państwu wyjątkową atmosferę.
Cena zaproszenia obejmuje: serwowaną kolację z winem, muzykę na żywo + DJ, tańce, drobny upominek.
Towarzyszyć nam będzie Gość Specjalny oraz orkiestra z wybitnymi solistami.

GALA NA PRZESTRZENI LAT

 


G O Ś Ć   S P E C  J A L N Y  G A L I 

MARCIN PROKOP 

Dziennikarz, laureat m.in. nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym MachinyFilmu i Przekroju), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.

Marcin jest również autorem kilku bestsellerowych książek, których łączna sprzedaż to ponad 400 tys. egz. (m.in. Bóg, kasa i rock’n’roll oraz Jego wysokość Longin). Dużym wydarzeniem było również wydanie w 2022 r. jedynej, autoryzowanej biografii Jana Borysewicza Mniej obcy, która przez kilka tygodni utrzymywała się na szczycie bestsellerów EMPIKu.

Poza mediami, Marcin uwielbia spędzać czas w podróży, często dokumentując swoje wyprawy. Dzięki temu powstał m.in. program telewizyjny Niezwykłe Stany Prokopaw całości wymyślony i wyprodukowany przez duet Braci Prokop, którego czwarty sezon bije aktualnie rekordy oglądalności w swoim paśmie. Dużym zainteresowaniem widzów cieszą się również motocyklowe podróże po Europie, nakręcone na potrzeby kanału YouTube w postaci serii Niezwykłe Bałkany Prokopa.

Poza tym, Marcin to pasjonat nowych technologii oraz megatrendów, kształtujących najbliższą przyszłość. Jest m.in. współtwórcą filmów dokumentalnych o tej tematyce, zrealizowanych dla TVN – m.in. Człowiek przyszłości, w którym jego rozmówcami są jedni z najwybitniejszych naukowców na świecie, profesorowie Harvardu i Massachusets Institute of Technology oraz Klonowanie. Sposób na nieśmiertelność., nakręconego w Korei Południowej i ukazującego możliwości współczesnej medycyny oraz genetyki.


 

 

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania uczestnictwa w Gali Pracodawców Pomorza.

Koszt jednoosobowego zaproszenia wynosi 500 zł (netto).

Tradycyjnie zachęcamy do zaproszenia swoich kontrahentów, ważnych klientów, współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracujecie

 Zgłoś się już dziś!

FORMULARZ – zgłoszenie udziału w Gali

Patronat medialny