Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Avalon Solutions Sp. z o.o.

Adres: Warszawa, Ludwika Waryńskiego 3A
Branża:
- Handel i usługi
- PR i marketing
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

Avalon Solutions dostarcza pełną gamę rozwiązań chmurowych. Działamy w Europie i w Azji.

 

Współpracujemy z globalnymi korporacjami, startupami oraz sektorem publicznym, dostarczając innowacyjne rozwiązania i usługi od liderów branży technologicznej. Nasza oferta obejmuje SaaS, PaaS, IaaS oraz sprzęt.

 

Jesteśmy zaufanym partnerem Google Cloud, Salesforce i Okta i wielu innych, dzięki czemu oferujemy kompletne portfolio usług i produktów. Nasi partnerzy to zarówno znane, duże firmy jak i mniejsi dostawcy i innowatorzy. Wszystkich jednak łączy jedno – najwyższej klasy produkty.

 

Aby mieć pewność, że nasi Klienci będą w pełni zadowoleni z wybranych rozwiązań, każdorazowo przeprowadzamy pre-study, aby zrozumieć wyzwania i wymagania danej organizacji.

 

Certyfikowani menedżerowie projektów i eksperci od zarządzania zmianą dbają o to, aby każda implementacja odbywała się zgodnie z planem i bezproblemowo. Nasz zespół Customer Success wspiera Klientów w zaadaptowaniu nowych narzędzi, aby spełniły oczekiwania kierownictwa i dały satysfakcję pracownikom.

 

Nasza praca nie kończy się w tym miejscu. Nieustannie wyszukujemy nowe produkty i pojawiające się na rynku aplikacje, aby przetestować je i udostępnić naszym Klientom. Nasze podejście jest dla nich gwarancją ciągłego dostępu do najlepszych produktów na rynku.