">

Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczyn

KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczyn logo
Adres: Rumia, ul. Wiązowa 34
Telefon: 600 056 796
E-mail: kkt@kktstudio.pl
Należy do sekcji:
- Handlu i usług
- PR i marketingu
Oddział: wejherowski
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Fotografia / Projektowanie Graficzne / Doradztwo Wizerunkowe

Opis działalności

Dzień Dobry, nazywam się Katarzyna Krajewska Turyczyn.

 

W swojej pracy, każdego dnia, wykorzystuję wiedzę powiązaną z zakresu doradztwa wizerunkowego, fotografii i komunikacji graficznej.

 

Uważam, że projektowanie graficzne w połączeniu z fotografią to ważny element organizujący i opisujący naszą rzeczywistość. Ta synergia jest już powszechnie obecna w sytuacjach zarówno osobistych jak i biznesowych i stała się uniwersalnym językiem komunikacji.

 

W ramach KKT STUDIO oferuję firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w kreowaniu i fotograficznym dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.

 

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek – prywatny oraz biznesowy. Doradztwo wizerunkowe, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Zespół Wysokiej Szpilki promuje również sesje zdjęciowe dla każdej kobiety jako nowoczesny sposób podniesienia poczucia własnej wartości oraz pozbywania się kompleksów związanych z wyglądem.

 

www.kktstudio.pl

www.wysokaszpilka.pl 

 

kkt@kktstudio.pl

sekretariat@wysokaszpilka.pl

 

telefon 6000 567 96 

 

Ogłoszenia

Dodane 08-09-2017
Jakie zdjęcia wspierają Twój biznes?
Jakie zdjęcia wspierają Twój biznes? Aktualne /  Profesjonalne  /  Autentyczne i spójne z Tobą  /  Zgodne z Twoimi oczekiwaniami  /  Podkreślające Twój charakter /  Na których dobrze wyglądasz  /  Zgodne z oczekiwaniami Twoich odbiorców / Czy Twoje zdjęcie biznesowe spełnia wszystkie powyższe punkty?  Jeśli nie, czas to zmienić! Katarzyna Krajewska Turyczyn - właścicielka agencji wizerunkowych ...