Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

MARKEN Systemy Antywirusowe Marek Markowski

MARKEN Systemy Antywirusowe Marek Markowski logo
Adres: Gdynia, ul. Armii Krajowej 23/13
Branża:
- IT
- Ochrona i bezpieczeństwo informatyczne
Oddział: gdyński
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Wdrażanie rozwiązań antywirusowych

 

Bitdefender

www.bitdefender.pl

Bezpieczeństwo w sieci


Oprogramowania antywirusowe

Opis działalności

Od momentu powstania, w 1999 roku, nasza firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa
i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie.

 

Nasi specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa IT, świadczą bezpłatną pomoc techniczną w zakresie instalacji i konfiguracji zakupionego oprogramowania oraz urządzeń. Służą także poradą przy wyborze optymalnych rozwiązań ochronny do posiadanych zasobów informatycznych. Posiadamy duże doświadczenie związane z obsługą klientów indywidualnych, hurtowych oraz salonów sieci sklepów komputerowych. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i zarazem jedynym przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender - producenta wielokrotnie nagradzanego oprogramowania antywirusowego dla domu i firmy.