Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

ORBIS S.A. Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

ORBIS S.A. Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto logo
Adres: Gdańsk, ul. Heweliusza 22
Branża:
- Turystyka, Hotelarstwo i Gastronomia
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

sale konferencyjne


hotel
restauracja
bankiety
konferencje
szkolenia
eventy
noclegi
centrum konferencyjne
degustacje win
sklep z winami

Opis działalności

Mercure Gdańsk Stare Miasto to czterogwiazdowy, najwyższy w mieście hotel. Niepowtarzalny widok na Stare Miasto lub Stocznię Gdańską, komfortowe pokoje, gastronomia na najwyższym poziomie czy doskonałe połączenia komunikacyjne to tylko niektóre z powodów decydujących o popularności naszego hotelu wśród odwiedzających Gdańsk.


Komfortowe pokoje dla każdego
Hotel oferuje 271 pokoi: 6 Apartamentów oraz 10 Apartamentów rodzinnych, 182 pokoje jedno i dwuosobowe, w tym 110 pokoi z pojedynczymi łóżkami, z możliwością łączenia. 

Konferencje, eventy, przyjęcia
Do dyspozycji gości oddajemy 12 klimatyzowanych, wygodnych sal konferencyjnych i bankietowych – największa pomieści nawet 400 osób. Wszystkie sale są wyposażone w klimatyzację, profesjonalny sprzęt i stabilne łącze internetowe. Dysponujemy dużym foyer na przerwy kawowe lub dla wystawców.


Zjedz lunch z widokiem na Miasto Wolności
Kuchnia restauracji Winestone (12:00-23:00) to międzynarodowy smak połączony z lokalnym kolorytem. Z tarasu restauracji można podziwiać niepowtarzalne widoki Starego Miasta- doskonałe miejsce na wieczorny koktail czy barbecue. Restauracja Kupiecka zaś zapewnia pyszne śniadania już od godz. 6:00 - w sam raz na poranne spotkanie.


Wineshop znajdujący się w Mercure Gdansk Stare Miasto to gratka dla wszystkich wielbicieli win. To gwarancja bogatego wyboru win z całego świata oraz profesjonalnego doradztwa Sommeliera. Wino to również doskonały pomysł na prezent dla bliskich, dlatego Wineshop oferuje ponad 70 gatunków wina pochodzących z 8 krajów, w tym także doskonałe polskie wina! W ofercie znajdziesz także znakomite oliwki, na miejscu wypiekany chleb na zakwasie z rodzynek czy wykwintne oliwy.


Specjalne oferty dla członków Pracodawców Pomorza, dowiedz sie wiecej: h3390.sales@accor.com, tel +48583211840