Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
29-01-2021 godz. 10:00
[Webinarium Forum Kobiet Biznesu PP] Kobieta-Lider w zmianie – współczesne wyzwania liderek w biznesie

  

Czy lider ma płeć?


Co oznacza bycie Liderem?


Jak szybko i efektywnie działać w czasie VUCA?


 

Porozmawiamy o wyzwaniach managerów średniego i wyższego szczebla


 


Ewelina Strawa


Mentor managerów, przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Trener biznesu. Autorka Programu Strawa na DobreŻycie oraz PowerManager


Informacje


Jako manager z 20-letnim doświadczeniem i sukcesami w międzynarodowej korporacji, stworzyłam autorski program rozwoju managerów i przygotowania ich do roli przedsiębiorcy. W ramach 5-etapowego programu mentoringowego „POWER MANAGER”.


Doświadczenie


MANAGER: Przez 20 lat, dzięki efektywnej współpracy z zarządem i moimi zespołami, odnosiliśmy regularnie sukcesy zawodowej i realizowaliśmy cele. Dziś w roli managera spełniam się prowadząc 3 szkoły językowe  i jako właściciel firmy szkoleniowej BrainPoint – Ludzka strona biznesu.


MENTOR: bazując na doświadczeniu zawodowym i efektach pracujących pod moim okiem managerów stworzyłam program mentoringowy, który pomaga managerom skutecznie wprowadzać zmiany w biznesie i życiu prywatnym w zgodzie z samym sobą.


WYKŁADOWCA: Jako jedyny certyfikowany trener Structogram z licencją trenera mentalnego, wykładowca akademicki i prelegent licznych konferencji biznesowych, dzielę się swoim doświadczeniem i otwarcie mówię o wyzwaniach współczesnych managerów, by pokazać im, że nie są w swojej sytuacji osamotnieni. Ukończyłam studnia EMBA na Uniwersytecie Gdańskim, Akademię Morska w Gdyni.


 


DOŁĄCZ DO GRUPY POWER MANAGERÓW:


https://www.facebook.com/groups/2575640105985727/


Moim celem jest pomóc Liderom, aby sięgali w swoich działaniach po Moc a nie siłę.


POBIERZ DARMOWY EBOOK „POWER MANAGER na trudne czasy”:


http://ewelinastrawa.com/ebook/
https://www.linkedin.com/in/ewelinastrawa/


 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE


Limit uczestników: 50 osób


Uwaga: wydarzenie będzie miało charakter seminarium oraz otwartej dyskusji. O segmencie zadawania pytań poinformuje prowadzących prelegentka. Chęć zabrania głosu prosimy sygnalizować w oknie chatu.


Spotkanie na platformie ClickMeeting (nie wymaga instalacji - nie działa w przeglądarce Internet Explorer)


Prosimy o rejestrację przez nasz standardowy system zapisów na wydarzenia


Spotkanie wymaga komputera skonfigurowanego do odtwarzania dźwięku z dobrym dostępem do internetu


 

Link do pokoju spotkania przekazany zostanie


w dniu poprzedzającym wydarzenie drogą mailową
  •