Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Liczba miejsc ograniczona - pozostało 18 wolnych
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
23-04-2019 godz. 09:00
“Employer Branding, a strategia firmy”
Olivia Business Center (Olivia Four) (Al. Grunwaldzka 472D, Gdańsk)
 


 

Z wielką przyjemnością chciałbym zaprosić wszystkich specjalistów, ekspertów oraz osoby zajmujące się komunikacją na spotkanie Sekcji PR i Marketingu „Pracodawców Pomorza”, które odbędzie się w dniu 23 kwietnia br. o godz. 09.00 w O4 Coworking, Olivia Business Centre, Olivia Four, al. Grunwaldzka 472, Gdańsk, sala JOWISZ.


AGENDA SPOTKANIA:

  1. Biznes mikser fachowców, czyli co możemy wspólnie zrobić?

  2. Temat spotkania – “Employer Branding, a strategia firmy” – panel ekspertów z zakresu komunikacji, HR, marketingu oraz praktyczna wymiana wiedzy.


Spotkanie przy porannej kawie szacowane jest na 90-120 minut. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Zapraszam serdecznie,

Tomasz SmorgowiczEmployer Branding, a strategia firmy”
panel ekspertów z zakresu komunikacji, HR, marketingu oraz warsztat z zakresu budowania strategii EB dla uczestników


23 kwietnia br. o godz. 09.00


O4 Coworking, Olivia Business Centre, Olivia Four, sala JOWISZTOMASZ SMORGOWICZ


Dziennikarz, marketer, menedżer. Doświadczony ekspert ds. strategii komunikacyjnych i marketingowych, CSR  oraz tworzenia koncepcji brandingowych. Na co dzień doradza zarządom firm z branży spożywczej, produkcyjnej, TSL, finansowej, doradczej, FMCG oraz start-upom. Od ponad 15 lat Prezes Zarządu oraz CEO w Studio 102 Group, zrzeszającej agencję reklamowa typu 360 stopni, softwarehouse oraz firmę audytorsko-szkoleniową – Pomorskiego Pracodawcy Roku 2018. Założyciel Fundacji Rozwoju Społecznej Odpowiedzialności HELISA, szkoleniowiec oraz wykładowca akademicki. W 2015r. nominowany do nagrody “Ludzie, którzy zmieniają biznes” Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz TVP INFO. Członek Rady Programowej oraz ekspert ds. marketingu i społecznej odpowiedzialności biznesu Pracodawców Pomorza. Laureat kilkunastu nagród i wyróżnień m. in. nagrody głównej  Stena Circular Economy Awards 2018 za projekt „Z GŁOWĄ / Pozbądź się wszystkiego co nie jest ci potrzebne”.


PANELIŚCIAleksandra Chalimoniuk


Jestem wyznawcą zasady, że najlepsze rzeczy w życiu to nie są rzeczy a doświadczenia, dzięki którym stale się rozwijam. Mam 15 letnie doświadczenie pracy w mediach i komunikacji. Jestem doświadczonym dziennikarzem telewizyjnym i specjalistą PR. Współtworzyłam wiele programów w TVN 24 i Dzień Dobry TVN. Doświadczenie pracy w telewizji potrafię wykorzystać i przełożyć na działania wizerunkowe w dużym przedsiębiorstwie. W listopadzie 2013 r. rozpoczęłam pracę w firmie Sokołów SA. , gdzie zbudowałam od podstaw biuro Komunikacji i PR. Od listopada 2017 roku objęłam funkcję Dyrektora Komunikacji i PR w międzynarodowej sieci JYSK. Odpowiadam za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, tworzę m.in. kampanie wizerunkowe angażujące pracowników.BOLESŁAW DRAPELLA


20 lat doświadczenia w e-biznesie. Przedsiębiorca specjalizujący się w sektorach online branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, ogłoszeń w internecie oraz szerzej w branży nieruchomości. W przeszłości pełniący funkcje VP of BizDev, CMO, CCO, COO, CHRO oraz prezesa spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W przeszłości również dyrektor hoteli w Wielkiej Brytanii. W przeszłości Prezes AirHelp Poland oraz Chief Operating Officer w Grupie AirHelp. Założyciel i prezes RoomAuction.com Ltd – zwycięzcy konkursu InfoShare Startup Contest w 2015r., w ramach którego zwyciężył w głosowaniu Jury z przeszło 150 innymi startupami z 19 krajów. Ewa Szabuniewicz


Posiada niemal 20-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach, różnych branżach i w pełnym zakresie procesów HR.  Specjalizuje się w obszarze zarządzania i wsparcia strategii, kultury organizacyjnej i zmian. Podczas pracy między innymi w ERGO Hestii, GE Money Banku, Sony Pictures GBS czy BEST SA zajmowała się rozwojem menedżerów, projektowaniem procesów HR oraz zarządzaniem ich efektywnością, projektami fuzji i przejęć. W STAPLES Solutions odpowiada za zarządzanie, HR oraz komunikację.Łukasz Murawski


Psycholog społeczny – absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doradca, wykładowca, partner w Studio 102 Sp. z o.o. Od początku drogi zawodowej związany z marketingiem i reklamą – specjalista w dziedzinie tworzenia wizerunku firmy, strategii komunikacji marki oraz realizacji kreatywnych pomysłów. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej. Mentor w inkubatorze Starter w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Trener w Agencji Rozwoju Pomorza. Regularnie prowadzi szkolenia dla firm oraz instytucji wspierających biznes. Maratończyk.


 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.