Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń
29-05-2019 godz. 00:00
DMIUT 2019 – VIII Międzynarodowa Konferencja – Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych

"Pracodawcy Pomorza" jako partner wydarzenia serdecznie zapraszają na


Międzynarodową VIII edycję konferencji


Diagnostyka Materiałów i Urządzeń Technicznych,
DMIUT 2019 - 29-31.05.2019 - Gdańsk


Jest to pełne innowacji połączenie wystąpień, prezentacji, networkingu i dyskusji panelowych. DMIUT 2019 to spotkanie ekspertów kadry technicznej, technologii NDT i instytucji nadzoru i wsparcia. Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w gronie najlepszych specjalistów z kraju i ze świata.


Konferencja promuje i propaguje najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu badań nieniszczących – głównie materiałów stalowych - pod kątem poprawy efektywności oraz bezpieczeństwa w przemyśle i gospodarce. Szczególnym obszarem zainteresowania są techniki bazujące na właściwościach magnetycznych stali. Metody te pozwalają zarówno na wykrywanie już istniejących defektów, jak również na diagnostykę prewencyjną oraz monitoring, m.in. w zakresie wyznaczania stanu naprężenia oraz zmian mikrostrukturalnych.


Podczas konferencji naukowcy z czterech kontynentów zaprezentują aktualne trendy i kierunki prac badawczych w zakresie diagnostyki prewencyjnej stali na różnych etapach eksploatacji , zjawiska magnetyczne jako baza rozwoju innowacyjnych technik NDT oraz badania podstawowe na rzecz diagnostyki właściwości eksploatacyjnych stali.


Nowa, otwarta formuła pozwoli uczestnikom czynnie uczestniczyć w prezentacjach, referatach i sesjach plakatowych. Dodatkowo, specjalnie zaaranżowana przestrzeń pozwoli na aktywny networking i dyskusje panelowe ekspertów z branży.


Nie ukrywamy, że zależy nam na pokazaniu uczestnikowi nie tylko wiedzy międzynarodowych naukowców, ale również na pokazaniu nowych technologii i aparatur diagnostycznych… a co więcej w tym roku otwieramy się również na obecność startupów dla których tworzymy innowacyjną przestrzeń i specjalny konkurs! – podkreślają organizatorzy.


Więcej informacji o konferencji oraz bilety wstępu dostępne na stronie


http://dmiut.nntlab.com


Dla członków "Pracodawców Pomorza" przewidziano - 20% rabat 


W celu realizacji ceny zniżkowej prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem