Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń
24-09-2019 godz. 00:00
X Kongres Mobilności Aktywnej

Szanowni Państwo,
 
W imieniu Pani Aleksandry Dulkiewicz, Prezydent Miasta Gdańska, zapraszamy do udziału w X Kongresie Mobilności Aktywnej, który odbędzie się w dniach 24-25 września b.r., w Gdańsku. Arenami przemówień i prelekcji będą Stadion Energa Gdańsk (24.09) oraz Europejskie Centrum Solidarności.


Kongres Mobilności Aktywnej to jedno z najważniejszych środkowoeuropejskich wydarzeń poświęconych szerokim aspektom mobilności - ze szczególnym naciskiem na ruch rowerowy i pieszy – oraz dobrym praktykom budowania przestrzeni miejskiej pod kątem wysokiej jakości życia. Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli samorządów, instytucji rządowych, firm, szkół, organizacji pozarządowych i innych instytucji działających na polu transportu i mobilności, czy zagospodarowania przestrzeni publicznych.


W tym roku pragniemy zainspirować uczestników do dyskusji i refleksji na tematy dotyczące m.in.
mobilność zrównoważona w miastach, psychologia i socjologia transportu, transport autonomiczny i jego wpływ na mieszkańców miast, mobilność aktywna wspomagana elektrycznie (przede wszystkim rowery elektryczne).


Jesteśmy przekonani, że udział w Kongresie przyczyni się zarówno do wzbogacenia Państwa wiedzy w dziedzinie mobilności i organizowania przestrzeni publicznych, jak również zainspiruje do podzielenia  się własnymi doświadczeniami i przekonaniami. Dla chętnych przygotowaliśmy rowerowy przejazd studyjny po Gdańsku.


Panel rejestracyjny oraz wstępny program wydarzenia dostępny jest na stronie www.kongresmobilnosci.pl. Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne, jednakże wymaga wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.


Do zobaczenia w Gdańsku!
Organizatorzy X Kongresu Mobilności Aktywnej


 

X Kongres Mobilności Aktywnej dofinansowany jest ze środków europejskiego programu Region Morza Bałtyckiego (Baltic Sea Region), w ramach realizacji projektu BSR Electric.