Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Stena Line Polska Sp. z o.o

Rejs Wakacyjny ze Stena Line

Zrób sobie wolne od codzienności i wybierz się w morski rejs wielkim statkiem Stena Line. Zabierz dzieci – czeka na nie cały program atrakcji. 

 

Lato, słońce i morze – czy jest cos lepszego? Nawet jeżeli w szczycie sezonu nie masz czasu na dłuższy odpoczynek, złap dwa dni wolnego i wybierz się na morze! Poznaj słoneczny relaks na środku Bałtyku, z widokami po horyzont. 

 

Lato, słońce i morze - na wielkim statku Stena Line możesz poczuć prawdziwie wakacyjny klimat. Wyrwij się z codzienności i wybierz w dwudniowy Rejs Wakacyjny z noclegiem w wygodnej kabinie na pokładzie. Doświadcz uroku morskiej podróży wielkim statkiem. Wypoczywaj na pokładzie słonecznym, ciesząc się wakacyjną beztroską. Skorzystaj z baru, posłuchaj muzyki i podziwiaj morze aż po horyzont oraz wyłaniające się z oddali szwedzkie, malownicze, szkierowe wysepki.

 

A dzieci? Weź je ze sobą – zachwycą się prawdziwą morską podróżą a na pokładzie mamy dla nich całodniowy bezpieczny program zabaw, prowadzony przez doświadczonych animatorów. Dzieci będą malować, tańczyć i tworzyć, a wszystko z zachowaniem dystansu społecznego. Warsztaty kreatywne i ruchowe prowadzone są tak, aby zapewnić maluchom radość i bezpieczeństwo.

 

Zrób sobie wolne w środku tygodnia lub w weekend, zabierz całą rodzinę i przeżyj morską wakacyjną przygodę. Urok morza, bryza we włosach a w słoneczny dzień opalanie na pokładzie otwartym. Tu poczujesz prawdziwy zapach wakacji: zapach słońca, wody i wiatru!

 

SPRAWDŹ OFERTĘ >>

 

Zdjęcia