Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Ontos Mgdalena Derlacz-Popławska

Szukasz pracowników? Znajdziesz ich z ONTOS!

SZUKASZ PRACOWNIKÓW? ZNAJDZIESZ ICH Z NAMI!

 

Agencja Doradztwa Personalnego ONTOS umożliwia pozyskanie i zatrudnienie pracowników z Azji (Nepal) w różnych zawodach, m.in. pracownik przetwórstwa spożywczego, mięsnego i rybnego, stolarz, tapicer, pracownik produkcji, operator maszyn, pracownik hotelowy, pracownik cateringu, elektryk, hydraulik, spawacz, budowlaniec itp.

 

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i kompleksową obsługę firm w zakresie formalności związanych z uzyskaniem zezwoleń na pracę, w tym przy wypełnianiu i składaniu odpowiednich wniosków w urzędach i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.

 

Efekt: stały, lojalny, rzetelny pracownik w Państwa zespole na minimum rok!

 

pracownicy

 

Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy stawia firmy przed wyzwaniami związanymi z brakiem wykwalifikowanej siły roboczej, napiętymi terminami wynikającymi z umów zawartych z kontrahentami, gwarancjami dostaw, niestabilnością zatrudnienia. Naszą odpowiedzią na problemy polskich pracodawców są pracownicy z Nepalu. Dzięki współpracy z zaufanymi lokalnymi agencjami partnerskimi jesteśmy w stanie sprawnie realizować zlecenia rekrutacyjne.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

 

W odpowiedzi na zapytanie prześlemy niezobowiązującą ofertę na nasze usługi.

 

Agencja Doradztwa Personalnego ONTOS
http://ontos.pl/dla-pracodawcow/
tel. 58 781 93 81, 501 338 721
e-mail: nepal@ontos.pl
adres: ul. Krótka 6 B/6, 80-209 Chwaszczyno

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 4824

 

Ontos

Zdjęcia