Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Polsko-Norweska Izba Gospodarcza

Business Brunch w Hotelu Sopot

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza i norweska firma Abax As organizują zapoznawczy Business Brunch dla trójmiejskich przedsiębiorców w dniu 19.12.2017 r. o godz. 11.00 w Hotelu Sopot. Czy mogłabym prosić o umieszczenie informacji o tym wydarzeniu na Państwa stronie internetowej i o rozesłanie jej w mailingu lub newsletterze? Załączam pliki z zaproszeniem, a pod spodem przykładowy tekst do mailingu.

Jeśli to możliwe, prosiłabym o informację zwrotną, czy mogą Państwo pomóc nam w promocji tego wydarzenia. Z góry bardzo dziękuję.

Szanowni Państwo,

Norweska firma telematyczna Abax AS, która w tym roku rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim zaprasza w dniu 19.12.2017 r. o godz. 11.00  na Business Brunch do Hotelu Sopot przy ul. J.J. Haffnera 88 w Sopocie. Polscy i norwescy przedstawiciele firmy jako nowi członkowie Polish-Norwegian Chamber of Commerce chcieliby się przedstawić i wymienić doświadczeniami biznesowymi z trójmiejskimi przedsiębiorcami. Brunch będzie zatem doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, a także do spotkania między członkami PNCC i Pracodawców Pomorza, które dodatkowo umili przedświąteczny  nastrój i poczęstunek przygotowany przez szefa kuchni restauracji No.88.

Program wydarzenia:

11.00 - Powitanie/Marcin Bortkun PNCC, Przedstawiciele Abax

11.15 - Brunch i networking

13.00 - Zakończenie.

Zapraszamy serdecznie - Let’s meet with ABAX!

Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej: office@p-ncc.org lub o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności pod nr. tel. 533 334 474.

Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp możliwy wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu.

Zdjęcia