Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Estate Fellows Sp. z o.o. Sp. K.

Nieruchomość na sprzedaż/wynajem Starogard Gdański

WYNAJEM/SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI – BUDYNEK PRODUKCYJNO-BIUROWY
z koncepcją zakładającą przekształcenie na obiekt mieszkalno-usługowy.


PRZEDMIOT OFERTY:
Nieruchomość gruntowa o łącznym obszarze 7068 m2 zabudowana budynkiem produkcyjnym z zapleczem biurowo-socjalnym zlokalizowana przy ulicy Iwaszkiewicza w Starogardzie Gdańskim. Bardzo dobra komunikacja z drogą krajową nr 22 oraz autostradą A1 (około 10 km).

BUDYNEK:
Budynek wybudowano w roku 1993, remont i modernizację przeprowadzono w 2003 roku oraz rozbudowę i remont budynku wykonano w 2008 roku. Obiekt w części produkcyjnej jest dwukondygnacyjny, w części biurowo-socjalnej jest trzykondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 3165 m2, w tym powierzchnia pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych 2334 m2, natomiast pomieszczeń biurowo-socjalnych 831 m2. 

CZĘŚĆ PIWNICZNA:
W części piwnicznej budynku znajdują się pomieszczenia magazynowe, kotłownia z dwoma piecami gazowymi, pomieszczenia socjalne: szatnie, stołówka, łazienki, szyb windy towarowo-osobowej

PARTER:
Na parterze budynku usytuowane jest jedno pomieszczenie produkcyjne, magazynowe, biurowe oraz pomieszczenia gospodarcze i sanitariaty.

PIĘTRO:
Na piętrze w części północnej znajdują się dwie hale produkcyjne z instalacją elektryczną. Z kolei w części południowej pomieszczenia biurowe z zapleczem sanitarnym oraz sale konferencyjne. W skład drugiego piętra i poddasza wchodzą pomieszczenia biurowe z zapleczem sanitarnym

Obiekt posiada w części południowej i północnej dwie klatki schodowe. Budynek w starszej części murowany, konstrukcja oparta na słupach żelbetowych. Stropy żelbetowe. Ściany zewnętrzne murowane, ocieplone styropianem gr. 12 cm, nowy tynk strukturalny. Część rozbudowana jest konstrukcji stalowej, słupy nośne z dwuteownika. Strop na belkach stalowych. Ściany zewnętrzne i dach z płyt warstwowych P15, malowane proszkowo z izolacją poliuretanową 15 cm. Media techniczne: sieć energetyczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa, instalacja alarmowa i klimatyzacyjna.

TEREN I LOKALIZACJA

Teren działki częściowo ogrodzony, od strony trakcji kolejowej oraz strony północnej płotem z siatki stalowej w ramkach stalowych. Trzy działki o łącznym obszarze 666 m2 są utwardzone kamieniem płukanym, przeznaczone są pod parkingi. Działka o obszarze 3444 m2 zabudowana jest budynkiem produkcyjnym z zapleczem biurowosocjalnym, graniczy od północy z działką o obszarze 2958 m2, która zagospodarowana jest na plac składowy wraz z wiatą magazynową konstrukcji stalowej oraz dwoma kontenerami magazynowymi.
Nieruchomość zlokalizowana na skraju miasta w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej, jednorodzinnej, terenów zielonych z uroczym widokiem na jezioro i las.

Uwaga!
Dla danej nieruchomości wykonana została koncepcja zakładająca przekształcenie istniejącego obiektu produkcyjnego na obiekt mieszkalno-usługowy lub całkowicie usługowy.
Możliwy najem częściowy. Cena za powierzchnię:
- produkcyjno-magazynową: 12zł/m2
- biurowo-socjalną: 20zł/m2
Cena za całą powierzchnię: 14zł/m2
Cena wynajmu do negocjacji.
Cena zakupu: 2.500.000 PLN netto

 

Kontakt: 881 066 638

Zdjęcia