Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od BarCocktail - Centrum Usług Barmańskich

BarCocktail - Boxy Prezentowe - Usługi

Zajmujemy się przede wszystkim barmaństwem. Od tego zaczęła się cała przygoda. To nasz chleb powszedni. Mobilne bary z obsługą na wszelkiego rodzaju uroczystościach: wesela, eventy, imprezy firmowe, urodziny, a nawet wieczory panieńskie i bezalkoholowe baby shower. Organizujemy również flair show, czyli pokazy barmańskie.

OFERTA USŁUG:

-Warsztaty barmańskie, baristy, sushi master, sommelier

-Pokazy Barmańskie- flair show

-Szkolenia Gastronomiczne- barman, barista, kelner, sommelier

-Weselny Drink Bar- obsługa mobilnych barów

-Obsługa Eventow- organizacja mobilnych barów

-Bary Kaowe – wesela, targi,

-BarCocktailSklep- dodatki, drinki w butelkach, boxy do samodzielnego przygotowania koktajli w warunkach domowych, alkohole

Po drugie szkolenia gastronomiczne. Robimy je przede wszystkim w naszej siedzibie na zamkniętym wydarzeniu, ale współpracujemy również ze Szkołami Gastronomicznymi i to właśnie tam możliwe jest również spotkanie. Tematyka kursów może obejmować: barmaństwo, kelnerstwo, sommeliera, baristę i dodatkowo sushi mastera. Na koniec wystawiamy certyfikat, który podwyższa kwalifikacje i ułatwia znalezienie wymarzonej pracy. Współpracujemy z najlepszymi trenerami. Pasję mają w sercu, a fach w ręku.

Kolejne to BarCocktailBoxy. Zestaw asortymentu i dodatków do samodzielnego przygotowania 4 koktajli w warunkach domowych z pomocnym filmikiem instruktażowym. Świetne jeśli chcesz zostać barmanem w swoim domu i nauczyć się prostych trików barmańskich albo ofiarować komuś w prezencie. Dużo przy tym śmiechu i zabawy. Samo zamówienie dostarczamy pod same drzwi!

Po czwarte kawa. Albo na wyjeździe albo w środku. Co to znaczy? 

Obsługujemy duże wydarzenia takie jak targi czy na przykład festiwale. Organizujemy stoiska kawowe i raczymy tym pobudzającym napojem. Wiadomo- dobra kawa nie jest zła, o każdej porze dnia

Zdjęcia