Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista ogłoszeń
Od Cresa Polska Sp. z.o.o.

Doradztwo w zakresie najmu powierzchni biurowych i magazynowych

Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych pozbawione ryzyka konfliktu interesów.

 

Reprezentacja najemców biurowych na terenie województwa pomorskiego i całej Polski:

 

  • Obsługa transakcji dla klientów planujących wynajęcie nowej powierzchni biurowej lub renegocjacje obecnej umowy najmu, ekspansję bądź konsolidację powierzchni. Kompleksowa obsługa transakcji w zakresie poszukiwania optymalnej powierzchni oraz negocjacji najlepszych możliwych do uzyskania warunków komercyjnych. Nadzorowanie i koordynacja prac członków zespołu, w tym prawnika, architekta i kierownika projektu.
  • Strategia środowiska pracy. Szczegółowe badanie istniejącej kultury organizacji i jej przejawów w przestrzeni biurowej, stanu komunikacji wewnętrznej wśród pracowników oraz analizy przestrzeni biurowej. To całościowy proces doradczy, który pozwala nam stworzyć inspirujące, przyjazne i efektywne miejsce pracy.
  • Audyt kosztów. Zdefiniowanie typów kosztów operacyjnych wchodzących w skład opłaty eksploatacyjnej oraz weryfikacja poprawności rozliczenia opłat za usługi w siedzibie wynajmującego na podstawie szczegółowej kontroli wszystkich niezbędnych dokumentów.

 

Reprezentacja najemców przemysłowych i magazynowych na terenie województwa pomorskiego i całej Polski:

  • Analiza dostępnych ofert. Monitorujemy na bieżąco cały rynek powierzchni magazynowo-produkcyjnej w Polsce. Oferujemy najemcom kompleksową analizę dostępnych ofert firm deweloperskich wraz z porównaniem proponowanych warunków komercyjnych, technicznych i czasowych w celu wskazania idealnego rozwiązania, które spełni wszystkie oczekiwania najemcy.
  • Wynajem powierzchni lub renegocjacje obecnej umowy najmu. Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu wynajmowania powierzchni magazynowo-produkcyjnej: od wskazania najlepszej lokalizacji i najbardziej optymalnego rozwiązania dostępnego na rynku po pomoc w negocjowaniu warunków umowy najmu do czasu wprowadzenia się najemcy do nowego obiektu.
  • Inwestycje „szyte na miarę” (build-to-suit). Koordynujemy procesy projektowania i budowy obiektów przemysłowo-logistycznych typu BTS (build-to-suit) i BTO (build-to-own) w dowolnej lokalizacji wybranej przez najemcę. Dzięki profesjonalnej wiedzy na temat rynku powierzchni magazynowych i gruntów inwestycyjnych w Polsce oraz współpracy z największymi firmami deweloperskimi i generalnymi wykonawcami, oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
  • Doradztwo w zakresie Polskiej Strefy Inwestycji. Nasi doradcy pomagają w uzyskaniu pozwolenia na prowadzenie działalności w Polskiej Strefie Inwestycji oraz ubieganiu się o pomoc publiczną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od osób prawnych.

 

Zapraszam do kontaktu:

 

Michał Rafałowicz

Head of Pomeranian Region, Cresa Polska

michal.rafalowicz@cresa.com

tel.: +48 732 987 070

 

Twin Office, Budynek B | ul. Śląska 35/37 | 81-310 Gdynia | Poland

 

www.cresa.pl

Zdjęcia