Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Training Solutions 

Training Solutions Agnieszka Kieza-Błażejczyk logo
Adres: Gdańsk, Pilotów 20C/3
Należy do sekcji:
- Budownictwa i infrastruktury
- Edukacji i Coachingu
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

szkolenia dedykowane
ochrona środowiska
administracja publiczna

Opis działalności

Głównym celem działalności firmy jest organizacja szkoleń z zakresu ochrony środowiska, specjalizujemy się również w obsłudze szkoleń związanych z funkcjonowaniem administracji publicznej.


Naszą misją jest podnoszenie efektywności naszych partnerów biznesowych poprzez dostarczanie skutecznych i dopasowanych rozwiązań szkoleniowych.


Pracujemy z najlepszą kadrą trenerską w Polsce. Stawiamy na ekspertów w poszczególnych dziedzinach, którzy mogą pochwalić się wieloletnią praktyką i olbrzymim doświadczeniem.


W kontaktach z naszymi partnerami stawiamy na ich komfort – jako członek drużyny jesteśmy zaangażowani, pracujemy na sukces i dobrą, długotrwałą relację.

Ogłoszenia

Dodane 14-12-2017
Case study. Zmiany w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców obowiązujące od 1 stycznia 2018 r.
  Podczas szkolenia dowiesz się jakich zmian będziesz musiał dokonać w prowadzeniu dokumentacji i sposobie zatrudniania cudzoziemców. Przeanalizujemy konkretne przykłady.  Zdobędziesz informacje o tym, jakie obowiązki nakłada na Ciebie nowe prawo i jakie korzyści się z tym wiążą. Jeśli zatrudniasz lub zastanawiasz się nad zatrudnieniem cudzoziemców i chcesz się dowiedzieć co czeka Twoją firmę, to jest szkolenie dla Ciebie!   Dowiesz się: Ø  ...