Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

INFORMACJE PODSTAWOWE

EXTRANET „Pracodawców Pomorza” to system służący do zarządzania kluczowymi funkcjonalnościami strony www.pracodawcypomorza.pl Zarządzają nim głównie firmy członkowskie, choć niektóre funkcje są w uprawnieniach administratorów portalu.

EXTRANET znajduje się pod adresem http://pracodawcypomorza.pl/exnt

System wymiany informacji pomiędzy członkami będzie rozbudowywany systematycznie w ramach możliwości technicznych oraz oczekiwań firm członkowskich.

LOGOWANIE DO SYSTEMU / ODZYSKIWANIE HASŁA

Login i hasło do EXTRANETU są generowane automatycznie. Biuro „Pracodawców Pomorza” nie posiada zbioru haseł ani loginów. Dane dostępowe zostają wysłane na adres mailowy podany przy rejestracji firmy (automatycznie po zaakceptowaniu deklaracji elektronicznej w bazie danych – najczęściej w dniu przyjęcia firmy formalnie przez Zarząd „Pracodawców Pomorza”).

W przypadku zagubienia hasła/loginu, prosimy o kliknięcie znajdującego się na stronie logowania łącza „Resetuj hasło”. System zapyta Państwa o adres e-mail podany podczas rejestracji (przystąpienia do organizacji) jako adres podstawowy. Po wpisaniu prawidłowego adres e-mail w rubrykę wymaganą przez system na ten adres przyjdzie mail z informacjami dostępowymi.

BAZA FIRM

EXTRANET umożliwia dostęp do elektronicznej bazy firm członkowskich „Pracodawców Pomorza”, w której członkowie organizacji mogą stworzyć i edytować własny profil (tzw. „wizytówkę”).

Przeglądanie profilów firm ułatwiają dwie dostępne po lewej stronie ekranu kategorie filtrowania wyników wyszukiwania: „Sekcja” (wg powiatu) oraz „Oddział” (wg branży).

W profilu firmy można umieścić następujące elementy: pełną ofertę (wraz ze słowami kluczowymi), dane kontaktowe, logotyp firmy i zdjęcia produktowe.

Zachęcamy firmy członkowskie do systematycznej aktualizacji informacji o firmie zwłaszcza w aspekcie bieżących ofert.

OGŁOSZENIA B2B

EXTRANET pozwala również na korzystanie z bazy ogłoszeń biznesowych (wyszukiwanie ułatwione dzięki filtrom wyszukiwania „Typ ogłoszenia” i „Sekcja”) oraz na tworzenie własnych spersonalizowanych ofert.

Ogłoszenie będzie dostępne dla innych użytkowników po wypełnieniu właściwego formularza (zielony przycisk „Dodaj Twoje ogłoszenie” w środkowej części strony) w którym zostaną Państwo poproszeni o podanie nazwy ogłoszenia, określenia rodzaju oferty (np. „szkolenia i konsultacje”) i wprowadzenie właściwej treści. Edycję wieńczy dodanie opcjonalnej grafiki i ustalenie zakresu czasowego na wyświetlanie oferty.

Typ ogłoszeń:

 • oferta sprzedażowo-usługowa
 • oferta edukacyjna
 • szkolenia i konsultacje
 • oferta pracy/zatrudnienia
 • innowacyjne produkty/usługi
 • poszukiwanie kontrahenta biznesowego
 • wspólne zakupy lub sprzedaż
 • poszukuję wsparcia/pomocy
 • zamienię lub oddam
 • inicjatywy społeczne/charytatywne
 • inne

 

ZAPISY NA WYDARZENIA

Baza nadchodzących wydarzeń (zawierająca również archiwum spotkań) pozwala uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniach, konferencjach i innych ciekawych inicjatywach organizowanych przez lub przy współpracy z „Pracodawcami Pomorza”.

Rejestracja na wydarzenia odbywa się za pośrednictwem niebieskiego formularza zapisów (prawy górny róg ekranu – miejsce na podanie numeru telefonu), do którego dostęp uzyskają Państwo po wejściu w wybrane wydarzenie.

System automatycznej identyfikacji członków „PP” odnajdzie i automatycznie wprowadzi Państwa dane po podaniu numeru telefonu komórkowego. W przypadku braku obecności numeru w bazie, prosimy o kliknięcie właściwego łącza w zdaniu „Jeśli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane”. Podobnie postępuje się w przypadku zapisu większej ilości osób. System poprosi o podanie podstawowych informacji na temat uczestnika.

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z funkcjonowaniem EXTRANETU prosimy o kontakt z Biurem „Pracodawców Pomorza” pod adresem biuro@pracodawcypomorza.pl