Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

REGULAMIN KORZYSTANIA Z EXTRANETU PRACODAWCÓW POMORZA

INFORMACJE OGÓLNE

 1. EXTRANET „Pracodawców Pomorza” to system służący do zarządzania kluczowymi funkcjonalnościami strony pracodawcypomorza.pl. – zwany dalej Portalem lub EXTRANETEM
 2. Administratorem portalu jest Biuro Pracodawców Pomorza
 3. EXTRANET dedykowany się aktywnym firmom członkowskim Pracodawców Pomorza choć niektóre funkcje są w uprawnieniach administratorów portalu.
 4. Firma członkowska może powierzyć obsługę w zakresie prezentowanych treści firmie zewnętrznej, nie mniej jednak to firma członkowska odpowiada za treści zamieszczane na portalu. EXTRANET znajduje się pod adresem http://pracodawcypomorza.pl/exnt
 5. Informacje zamieszczane w EXTRANECIE Pracodawców Pomorzą będą także upubliczniane w aplikacji mobilnej Pracodawców Pomorza – zakres treści i zamieszczanych informacji będzie rozbudowywany w oparciu o możliwości techniczne jak również zapotrzebowanie płynące ze strony członków Pracodawców Pomorza.
 6. W momencie wykluczenia firmy z członkostwa w Pracodawcach Pomorza – informacja o firmie oraz prezentowane treści zostają usuwane przez administratora.
 7. System wymiany informacji pomiędzy członkami będzie rozbudowywany systematycznie w ramach możliwości technicznych oraz oczekiwań firm członkowskich. Zastrzeżone jest tym samym prawo zmian w niniejszym regulaminie w zakresie związanym z dokonywanymi zmianami.

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU / ODZYSKIWANIE HASŁA

 1. Login i hasło do EXTRANETU są generowane automatycznie.
 2. Biuro „Pracodawców Pomorza” nie posiada zbioru haseł ani loginów.
 3. Dane dostępowe zostają wysłane na adres mailowy podany przy rejestracji firmy (automatycznie po zaakceptowaniu deklaracji elektronicznej w bazie danych – najczęściej w dniu przyjęcia firmy formalnie przez Zarząd „Pracodawców Pomorza”).
 4. W przypadku zagubienia hasła/loginu, prosimy o kliknięcie znajdującego się na stronie logowania łącza „Resetuj hasło”. System zapyta Państwa o adres e-mail podany podczas rejestracji (przystąpienia do organizacji) jako adres podstawowy. Po wpisaniu prawidłowego adres e-mail w rubrykę wymaganą przez system na ten adres przyjdzie mail z informacjami dostępowymi.

ZOBACZ JAK ODZYSKAĆ HASŁO

Przejdź do ekranu logowania

Przejdziesz do strony resetowania
🠖

Wpisz Twój adres i wyślij. Postępuj zgodnie ze wskazówkami z otrzymanego e-maila.

 

BAZA FIRM

 1. EXTRANET umożliwia dostęp do elektronicznej bazy firm członkowskich„Pracodawców Pomorza”, w której członkowie organizacji mogą stworzyć i edytować własny profil (tzw. „wizytówkę”).
 2. Część danych firm członkowskim w tym dane podstawowe dotyczące nazwy firmy i adresu itp. są edytowane jedynie przez administatora EXTRANETu na wniosek firmy członkowskiej. Przeglądanie profilów firm ułatwiają dwie dostępne po lewej stronie ekranu kategorie filtrowania wyników wyszukiwania: „Sekcja” (wg powiatu) oraz „Oddział” (wg branży).W profilu firmy można umieścić następujące elementy: pełną ofertę (wraz ze słowami kluczowymi), dane kontaktowe, logotyp firmy i zdjęcia produktowe.Zachęcamy firmy członkowskie do systematycznej aktualizacji informacji o firmie zwłaszcza w aspekcie bieżących ofert.

 

OGŁOSZENIA B2B

 1. EXTRANET pozwala również na korzystanie z bazy ogłoszeń biznesowych (wyszukiwanie ułatwione dzięki odpowiednim filtrom wyszukiwania) oraz na tworzenie własnych spersonalizowanych ofert.
 2. Treści prezentowane w ramach ogłoszeń B2B winny być zgodne z przepisami prawa polskiego, nie naruszać także zasad prezentacji informacji w ramach przestrzeni publicznej.
 3. Ogłoszenia oraz treści zamieszczane w EXTRANECIE Pracodawców Pomorza nie mogą promować firm nie będących członkami Pracodawców Pomorza.
 4. Nie można także zamieszczać informacji godząca bezpośrednio w dobre imię innej firmy członkowskiej.
 5. W sekcji ogłoszeń B2B dopuszcza się zamieszczanie nie więcej niż jednej informacji tygodniowo.
 6. Informacje nie spełniające kryteriów niniejszego regulaminu lub prawa polskiego zostają kasowane przez Administratora bez uprzedzenia.

 

ZAPISY NA WYDARZENIA

 1. Prezentowane w EXTRANECIE Wydarzenia są to aktywności w których Pracodawcy Pomorza występują w roli: organizatora, współorganizatora, patronują lub wspierają w formie oficjalnej.
 2. Baza wydarzeń nie promuje wydarzeń własnych firm członkowskich.
 3. Rejestracja na wydarzenia odbywa się za pośrednictwem niebieskiego formularza zapisów (prawy górny róg ekranu – miejsce na podanie numeru telefonu), do którego dostęp uzyskają Państwo po wejściu w wybrane wydarzenie.
 4. System automatycznej identyfikacji członków „PP” odnajdzie i automatycznie wprowadzi Państwa dane po podaniu numeru telefonu komórkowego.
 5. W przypadku braku obecności numeru w bazie, prosimy o kliknięcie właściwego łącza w zdaniu „Jeśli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane”.
 6. Podobnie postępuje się w przypadku zapisu większej ilości osób. System poprosi o podanie podstawowych informacji na temat uczestnika.

 

KONTAKT

 1. Administratorem danych jest Biuro „Pracodawców Pomorza” z siedzibą Al. Zwycięstwa 24, 80-219 Gdańsk
 2. Kontakt w zakresie funkcjonowania EXTRANETU to: biuro@pracodawcypomorza.pl