Pracodawcy Pomorza

Kontakt

PP


Biuro Pracodawców Pomorza

Aleja Zwycięstwa 24, 80-219 Gdańsk

tel. (58) 345 83 74,  fax (58) 340 08 94 Recepcja tel. (58) 340-08-95

e-mail: biuro@pracodawcypomorza.pl

Pracujemy w godzinach 8:00-16:00

NIP 957-074-45-58    REGON  190179164     KRS 0000160084


Dla naszych gości posiadamy do dyspozycji 7 miejsc parkingowych zlokalizowanych od strony ul. Piramowicza.

Tuż przed przyjazdem na spotkanie prosimy o kontakt z recepcja (58/340-08-95), celem zdalnego opuszczenia mechanicznej blokady parkingowej.


 

ZESPÓŁ

Tomasz Limon

Dyrektor Zarządzający

tel.: (58) 340 08 91 fax: (58) 340 08 94

e-mail: t.limon@pracodawcypomorza.pl  

 

Michał Maksymiuk

Zastępca Dyrektora Zarządzającego

tel.: (58) 340 08 92 fax: (58) 340 08 94

e-mail: m.maksymiuk@pracodawcypomorza.pl

 

Małgorzata Lipska

Kierownik Zespołu Organizacyjnego

tel.: (58) 345 83 74 fax: (58) 340-08-94

e-mail: sekretariat@pracodawcypomorza.pl  


Katarzyna Felska-Depka

Główna Księgowa

tel.: (58) 345 83 74 fax: (58) 340-08-94

e-mail: ksiegowosc@pracodawcypomorza.pl  


Grażyna Dudka

Specjalista ds. programowych

tel.: (58) 340 08 92 fax: (58) 340 08 94

e-mail: g.dudka@pracodawcypomorza.pl

 

Maciej Michniewski

Specjalista ds. komunikacji

tel.: (58) 340 08 93 fax: (58) 340 08 94

e-mail: m.michniewski@pracodawcypomorza.pl 


Paweł Kowalczyk

Specjalista ds. Organizacyjnych

tel.: (58) 340 08 95 fax: (58) 340 08 94

e-mail: recepcja@pracodawcypomorza.pl