Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

ELDRO-FL Sp. z o. o.

ELDRO-FL Sp. z o. o. logo
Adres: Żukowo, ul. Armii Krajowej 1
Link: www.eldro.pl
Telefon: 58/343-05-67
E-mail: biuro@eldro.pl
Branża:
- Budownictwo i infrastruktura
Oddział: kartuski
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

Grupa ELDRO

TWÓJ PARTNER TECHNOLOGICZNY

 

Grupa ELDRO posiada prawie 30-letnie doświadczenie w realizacji projektów infrastrukturalnych. Świadczy szerokie spektrum usług w zakresie teletechniki, automatyki, elektryki, elektroniki i energetyki. W jej skład wchodzi 5 wyspecjalizowanych spółek, które ściśle ze sobą współpracują. Dzięki temu możliwa jest kompleksowa realizacja nawet bardzo wymagających zadań i projektów.

 

ELDRO BUDOWA

Wykonawca zleceń z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, instalacji przemysłowych, drogowej sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego oraz sieci światłowodowych. Zajmuje się również budową i modernizacją instalacji elektroenergetycznych oraz systemów telekomunikacyjnych.

 

ELDRO SERWIS

Realizuje kontrakty w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej, instalacji elektrycznych, energetycznych i telekomunikacyjnych, urządzeń ITS, sygnalizacji świetlnej i oświetlenia ulicznego. Działa w systemie 24/7/365.

 

ELDRO TECHNOLOGIE

Realizuje innowacyjne projekty technologiczne i rozwija autorskie rozwiązania IT do zarządzania infrastrukturą techniczną oraz usługami serwisowymi. Posiada Dział Smart City oraz Dział Inżynierii Ruchu, które prowadzą projekty i prace wdrożeniowe z zakresu ITS.

 

T247

Łączy potencjał firm ELDRO BUDOWA i ALSAT, które wspólnie realizują projekty z dziedziny elektryki, teletechniki oraz systemów automatyki przemysłowej.

 

Nasze specjalizacje:

  • Smart City
  • Infrastruktura drogowa i okołodrogowa
  • Instalacje i automatyka przemysłowa
  • Systemy bezpieczeństwa
  • Nowe źródła energii
  • Ekologia

 

Zobacz nasze realizacje: https://eldro.pl/pl/realizacje/

Więcej informacji o działaniach spółek ELDRO na profilu LinkedIn: https://linkedin.com/company/eldro-group