Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

BALTICA 1920 DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

BALTICA 1920 DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. logo
Adres: Bydgoszcz, Glinki 79/106
Należy do sekcji:
- Turystyki, Hotelarstwa i Gastronomii
- PR i marketingu
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

kawa
herbata
kawa personalizowana
ekspresy
dzierżawa ekspresów
własna marka kawy

Opis działalności

Zawsze świeżo palona, zawsze z pasją i dobrym smakiem!
Kawa nie ma przed nami tajemnic, a swoją pasją chcemy się dzielić z Wami, oferując wysokogatunkową i pyszną kawę. 

Proces palenia kawy to tradycja, którą kultywujemy od lat. W tym celu zakupiliśmy do naszej palarni XIX - wieczny, odrestaurowany włoski piec, który znajduje się w samym centrum palarni. 
Upalanie kawy zmienia właściwości fizyczne i chemiczne świeżych, zielonych ziaren. Nieprażone ziarna zawierają podobne kwasy, białka i kofeinę, jak te które były palone, ale pozbawione są smaku, który doskonale znamy. 

Ziarna kawowca sprowadzamy ze sprawdzonych źródeł, a nasze doświadczenie pomaga nam w wyszukiwaniu sprawdzonych plantacji, w których także pracy podejmują się ludzie z pasją, jak my. 
Skład naszych mieszanek jest starannie dobierany, tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. 

Oferowana kawa jest zawsze świeżo palona, nie magazynujemy zapasów. Ziarna kawy po skończonym upaleniu chłodzimy, a następnie oddajemy procesowi leżakowania przez 2-3 dni. Następnie jest ważona i pakowana pod zamówienie klientów. 


W naszej ofercie posiadamy kawy jednorodne oraz mieszanki, które są w regularnej sprzedaży. Kawę mielimy tuż przed zapakowaniem, gdyż proces mielenia zalecany jest tuż przed przygotowaniem kawy, dzięki czemu cały smak, aromat i zapach "zamknięty" w ziarenkach uwalnia się, tym samym fundując naszym zmysłom nieziemską ucztę. 

Jako miłośnicy kawy wypalamy najlepsze ziarna, stawiamy na jakość, nie na ilość. Czas wypalania kawy jest bezwarunkowo przestrzegany, tak samo jak i temperatura zgodna z wymaganym stopniem palenia.
Efektem naszej pracy jest kawa ciemno lub jasno palona, o charakterystycznym brązowym lub cynamonowym kolorze oraz wyjątkowym zapachu.

Ogłoszenia

Dodane 20-01-2017
Partner Biznesowy Baltica
Producent kawy Baltica, firma Baltica 1920 jest polską firmą, posiadającą w swoim zespole profesjonalistów szukających doskonałych aromatów i smaków.Ziarna kawowca sprowadzamy z najlepszych plantacji z wielu stron świata, dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Ponieważ kawa jest palona na miejscu w naszej palarni w Polsce, oferowane produkty są zawsze świeże.W naszej ofercie posiadamy kawy jednorodne oraz mieszanki, ...
Dodane 20-01-2017
FRANCZYZA - KAWIARNIE MOBILNE
Proponujemy Państwu całkowicie wyposażoną przyczepę - kawiarnię mobilną, w której znajdują się wszystkie potrzebne sprzęty do prowadzenia biznesu. Są tam między innymi: ekspres kolbowy, czekoladziarka, blender barmański, syfony do bitej śmietany, zestaw startowy kaw i herbat itp. Kawiarnia wyposażona jest w niezbędną instalację wodną i elektryczną. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy myślą o własnej firmie.Prowadząc tą działalność potrzebna ...