Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Szkuner Sp. z o.o.

Adres: Władysławowo, Portowa 22
Branża:
- Handel i usługi
- Przemysł i Gospodarka Morska
Oddział: pucki
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Połowy i produkcja

Połowy i przetwórstwo ryb stanowią najważniejszy obszar działalności Spółki. Firma "Szkuner" jest armatorem pięciu kutrów rybackich typu B-280 i B-410.
Podstawowe gatunki poławiane przez flotę to: szproty, śledzie i dorsze.

Stocznia

Zakład posiada Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz uprawnienia Polskiego Rejestru Statków. Stocznia dysponuje halą obróbki mechanicznej, halę remontową o wymiarach 38 x 18 x 8m, ogrodzonym plac magazynowy 4000 m

Administracja

"Szkuner" Sp. z o.o. oprócz swojej działalności podstawowej - połów i przetwórstwo ryb, usługi stoczniowe oraz zarząd portem we Władysławowie - zajmuje się również wynajmem i dzierżawą powierzchni lokalowych na cele biurowe i magazynowe. Posiadając własne nieruchomości gruntowe i lokale użytkowe umożliwia korzystanie z tej infrastruktury w atrakcyjnej lokalizacji Portu we Władysławowie na działalności sezonowe i całoroczne.

Opis działalności

Producent przetworów rybnych (świeżych i mrożonych), remonty jednostek pływających, administrator portu we Władysławowie.


 "Szkuner"  Sp. z o. o. istnieje od stycznia 1955 roku, jego siedziba mieści się w porcie we Władysławowie. Jest to największy port rybacki w Polsce. Główną działalnością firmy są połowy na wodach Bałtyku oraz przetwórstwo ryb.

"Szkuner" jest właścicielem 5 kutrów rybackich, poza tym posiada przestronne hale produkcyjne, nowoczesne maszyny i urządzenia do przetwórstwa ryb, chłodnie składowe na 1200 ton oraz 800 ton, komory zerowe o zdolności przechowywania 200 ton, a także szafy i tunel zamrażalniczy o zdolności zamrażania 80 ton/dobę.

"Szkuner" jest producentem przetworów rybnych, świeżych, mrożonych. Produkcja odbywa się zgodnie z wymogami HAACP i  ISO 22000:2005. Główne produkty „Szkunera” to filety świeże i mrożone z dorsza i śledzia, tusze śledziowe świeże i mrożone, szproty świeże i mrożone. Świadczy również usługi w zakresie przetwórstwa rybnego   z  powierzonego surowca.

Ponadto istotny element przedsiębiorstwa stanowi stocznia remontowa, która przeprowadza remonty roczne i kapitalne zarówno jednostek własnych jak i obcych armatorów. "Szkuner" zarządza również portem we Władysławowie i świadczy usługi portowe, m. in. usługi przeładunkowe.