Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

ABAX Poland Sp. z o.o.

ABAX POLAND logo
Adres: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 472C
Telefon: 58 742 06 88 
E-mail: dorota.orzecka@abax.net.pl
Branża:
- Handel i usługi
- Transport i Motoryzacja
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

ABAX Poland Sp. z o.o. to gdyński oddział, międzynarodowego producenta i dostawcy najwyższej jakości systemów do monitorowania i lokalizacji GPS oraz zarządzania zleceniami. Rozwiązania pozwalają na kontrolę w czasie rzeczywistym pojazdów, maszyn oraz wielu rodzajów sprzętu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. System monitorowania pojazdów umożliwia również automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówka), zapewniając oszczędność manualnej pracy. Umożliwiamy płynne zarządzanie zleceniami, przepływem informacji ich dotyczących i czasem pracowników. Na wszystkie produkty od ABAX obowiązuje dożywotnia gwarancja, a rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach – od małych firm po wielkie korporacje.

ABAX stale rozwija oraz ulepsza swoje produkty i usługi, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Przy wsparciu Investcorp, jest europejskim liderem i najszybciej rozwijającą się firmą branży telematycznej i IoT. Usługi od ABAX pomagają klientom być na bieżąco z najnowszą technologią, zwiększać wydajność i obniżać koszty, a także dynamizować efektywność kadry kierowniczej i pracowników.

ABAX zatrudnia blisko 350 pracowników i prowadzi oddziały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech oraz w Polsce. Główna siedziba ABAX znajduje się w Larvik w Norwegii.

 
PRODUKTY I USŁUGI

ABAX Triplog – Monitoring i lokalizator GPS pojazdów oraz elektroniczna ewidencja przebiegu (kilometrówka)

ABAX Equipment Control – Monitoring i pełna kontrola GPS maszyn oraz sprzętu

ABAX Mini – Poznaj ostatnią pozycją swoich elektronarzędzi i sprzętu przenośnego