Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Pracownia projektowa WNĘTRZA NIEOCZYWISTE Anna Łuńska

Pracownia projektowa WNĘTRZA NIEOCZYWISTE Anna Łuńska logo
Adres: Elbląg, Królewiecka 114/1
Telefon: 508-386-382
E-mail: kontakt@wnetrzanieoczywiste.pl
Branża:
- Edukacja i Coaching
Oddział: elbląski
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Projektowanie wnętrz
Design coaching
Szkolenia dla projektantów z badania potrzeb klienta
Warsztaty projektowania wnętrz i odkrywania swojego stylu dla osób indywidualnych

Opis działalności

„Wnętrza Nieoczywiste” to pracownia projektowania wnętrz, której misją jest tworzenie przestrzeni przyjaznej i sprzyjającej człowiekowi, przestrzeni, w której jest miejsce na wyrażanie zarówno siebie, jak i misji swojego biznesu.


To klient jest  dla nas źródłem inspiracji, odbiorcą i centrum, wokół którego układają się poszczególne elementy tworzące jego świat domowy czy środowisko pracy. Dzięki pytaniom i uważnemu słuchiwaniu możemy poznać potrzeby klienta, jego marzenia i przetłumaczyć je na język rzeczy, język przestrzeni.

Wsłuchując się w Ciebie, Twoje pragnienia i potrzeby tworzymy przestrzeń, która ma Cię wspierać, a klientom pokazać co jest ważne w Twojej firmie.


Czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie – przestrzeń, w której przebywamy oddziałuje na nas, na nasze samopoczucie, na nasze emocje, a w konsekwencji na nasze decyzje. Przestrzeń domowa, a jeszcze bardziej służbowa, biurowa wiele o nas mówi innym. Czy mówi to, co chcielibyśmy przekazać?


Często nie zastanawiamy się nad tym, jak przestrzeń działa na nas samych oraz na inne osoby w niej przebywające. Aby stworzyć przestrzeń wspierającą potrzebujemy zatrzymać się i przyjrzeć się najpierw temu, co dla nas ważne. Tam kryją się potrzeby, definicje, wartości, którymi kierujemy się w życiu i w biznesie. To one są fundamentem. 

"Wnętrza Nieoczywiste" pomagają zbudować przestrzeń opartą na takim właśnie fundamencie.