Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

GAB Media Estera Gabczenko

GAB Media Estera Gabczenko logo
Adres: Gdańsk, M. Smoluchowskiego 7/46
Telefon: 502707222
E-mail: egabczenko@gabmedia.pl
Branża:
- PR i marketing
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Opis działalności

Wspieramy przedsiębiorców, właścicieli klinik, lekarzy, specjalistów oraz placówki medyczne, producentów sprzętu i kosmetyków, a także instytucje publiczne poprzez tworzenie na ich potrzeby produktów on-line.

 

W szczególności tworzymy dedykowany kontent: artykuły, sesje zdjęciowe, grafiki, filmy wideo, w tym reportaże z eventów biznesowych i branżowych.


Pomagamy firmom przy budowie mediów online (doradztwo strategiczne, optymalizacja treści: jakościowa, SEO). Prowadzimy obsługę redakcyjną serwisów www, a także media społecznościowe. 

 

Firma GAB Media jest właścicielem i wydawcą eksperckiego portalu Zatoka Piękna (zatokapiekna.pl) o dermatologii estetycznej, medycynie regeneracyjnej i anti-aging, kosmetologii, wellness i spa oraz nowoczesnej stomatologii.

 

Atrakcyjna tematyka stanowi doskonałe otoczenie dla reklamodawców z branż: Farmacja, Higiena i Pielęgnacja, Usługi kosmetyczne i estetyczne, Finanse, Podróże i turystyka.

 

Redakcja odwiedza kliniki w całej Polsce, dostarczając informacji o nowych technologiach i sposobach na zachowanie zdrowia i młodości w oparciu o wiedzę Ekspertów.

 

Portal zatokapiekna.pl także promuje polskich lekarzy i specjalistów, kliniki, salony urody i SPA wśród polskojęzycznych użytkowników na całym świecie, zachęcając tym samym do turystyki medycznej.

Ogłoszenia

Dodane 24-02-2023
Wzmocnij swoją Markę on-line
Wspieramy przedsiębiorców, właścicieli klinik, lekarzy, specjalistów oraz placówki medyczne, producentów sprzętu i kosmetyków, a także instytucje publiczne poprzez tworzenie na ich potrzeby produktów on-line.   W szczególności tworzymy dedykowany kontent: artykuły, sesje zdjęciowe, grafiki, filmy wideo, w tym reportaże z eventów biznesowych, charytatywnych i branżowych. Pomagamy firmom przy budowie mediów online (doradztwo ...