Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Cyber360.pl

MVProject sp. z o.o. logo
Adres: Gdańsk, Uphagena 27
Link: cyber360.pl
Telefon: 731100648
E-mail: office@cyber360.pl
Branża:
- IT
- Ochrona i bezpieczeństwo informatyczne
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

CyberDefender - usługa zabiezpieczenia firm/organizacji przed cyberatakami.

Opis działalności

Świadczymy usługi profesjonalne w zakresie cyberbezpieczeństwa.

 

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do tematyki, obejmująca doradztwo, szkolenia, wdrożenia narzędzi informatycznych w zakresie monitorowania i przeciwdziałania cyberzagrożeniom oraz pomoc w sytuacjach kryzysowych.

 

 

Jesteśmy po to, by przygotować organizację Klienta na cyberatak i pomóc mu w ochronie jego infrastruktury. Naszą misją jest zwiększenie bezpieczeństwa cybernetycznego naszych klientów, zapewnienie przystępnych cenowo rozwiązań cyberbezpieczeństwa i stworzenie warunków do inwestowania w prewencję cybernetyczną zamiast inwestowania w kontrolę szkód.

 

Zapobiegamy kradzieży danych, które mogą posłużyć do szantażu. Chronimy informacje o klientach, pracownikach i właścicielach firm dla których pracujemy. Przeciwdziałamy szpiegostwu gospodarczemu. Usuwamy również skutki ataku. Dostarczane przez nas szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa oparte są o realne zdarzenia.

 

 

Co nas wyróżnia?

1. Swiadczymy unikatową usługę zabezpieczenia biznesu klienta przed cyberatakiem. Usługa jest dostosowane do Twojej organizacji i świadczone przez cyber360 w modelu 24/7.

2. Odpowiedzialność za ryzyko powodowane przez cyber incydenty przeniesione na cyber360

3. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu,

4. Inni dostarczają narzędzia i oprogramowanie, my rzeczywiście aktywnie chronimy Twoje zasoby.

5. Pomagamy firmom i organizacjom zaatakowanych przez cyberprzestępców.


Naszą wizją jest, aby nasi klienci świadomie radzili sobie z niebezpieczeństwem cyberataków i im zapobiegali. W końcu sprawną obronę można zbudować tylko wtedy, gdy nasze zasoby wpływają na proaktywne bezpieczeństwo cybernetyczne. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do podnoszenia świadomości w zakresie cyberbezpieczeństwa. Wizją jest stworzenie ekosystemu Cyber Security lokalnie w Polsce działającego globalnie.