">

Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

LUX MED SP. Z O.O.

LUX MED SP. Z O.O. logo
Adres: Warszawa, Postępu 21C
Branża:
- Doradztwo Biznesowe i Prawne
- Ochrona Zdrowia
- Finanse i ubezpieczenia
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

opieka medyczna
abonamenty medyczne
ubezpieczenie szpitalne
leczenie szpitalne

Opis działalności

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma świadczy swoje usługi w Polsce już od ponad 30 lat. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, stomatologiczną, psychologiczną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 500 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 270 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, 15 szpitali oraz blisko 3000 poradni partnerskich. Grupa LUX MED zatrudnia ponad 23 000 osób, w tym około 8000 lekarzy i 5000 wspierającego personelu medycznego, a w codziennej działalności, kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, podejmując liczne inicjatywy z obszarów zaangażowania społecznego i środowiska. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

 

W ubiegłym roku LUX MED wprowadził na rynek ofertę polisy ubezpieczenia szpitalnego, którego zaplecze infrastrukturalne składa się z szpitali własnych Grupy oraz kilkudziesięciu szpitali współpracujących. Oferta obejmuje pomoc medyczną w zakresie procedur planowych i przypadków nagłych, wspierając się w tym obszarze funkcją Koordynatorów Opieki Szpitalnej oraz, uruchomionych w ramach szpitala św. Elżbiety w Warszawie i szpitala Swissmed w Gdańsku, Oddziałów Pomocy Doraźnej.

 

Ubezpieczenie szpitalne LUX MED Pełna Opieka to unikalny produkt na Polskim rynku, który ma potencjał zrewolucjonizować rynek opieki zdrowotnej w kraju. Oferta nie polega na wypłacie odszkodowania i pozostawieniu pacjenta samemu sobie. Celem jest skuteczne leczenie i kompleksowa opieka. Grupa LUX MED zapewnia ubezpieczonym szybki dostęp do leczenia, poczucie komfortu i najwyższej jakości opiekę medyczną zarówno w sytuacjach nagłych, jak i w przypadku planowanych zabiegów. Firma dąży do tego, by prywatne ubezpieczenie szpitalne stało się powszechnie rozpoznawanym i cenionym benefitem pracowniczym.

 

Materiał reklamowy

LUX MED Ubezpieczenia to nazwa handlowa zakładu ubezpieczeń LMG Försäkrings AB z siedzibą w Sztokholmie, wykonującego w Polsce działalność poprzez oddział LMG Försäkrings AB S.A. Oddział w Polsce

z siedzibą w Warszawie.

Szczegółowy zakres oraz warunki Ubezpieczenia LUX MED - Pełna Opieka znajdziesz w OWU dostępnym na stronie:

https://www.luxmed.pl/dla-firm/ubezpieczenia-dla-klientow-korporacyjnych/ubezpieczenie-szpitalne-lux-med-pelna-opieka