Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

NADMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SP. z O.O.

NADMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SP. z O.O. logo
Adres: GDAŃSK, MAJEWSKICH 26
Telefon: 58 763 90 01
E-mail: ncm@ncm.com.pl
Branża:
- Doradztwo Biznesowe i Prawne
- Ochrona Zdrowia
- PR i marketing
- Finanse i ubezpieczenia
- IT
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Udzielanie świadczeń medycznych dla ubezpieczonych oraz odpłatnie

Opis działalności

 Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. udziela kompleksowych świadczeń zdrowotnych
w zakresie świadczeń: lekarskich, pielęgniarskich, diagnostycznych, terapeutycznych, rehabilitacyjnych i profilaktycznych.

Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. to dziesięć Domów Medycznych i 370 pracowników etatowych oddanych do dyspozycji pacjentów. W poradniach, pracowniach  i oddziałach świadczeń udziela ponad 250 lekarzy. Średnio w ciągu jednego dnia przyjmowanych jest ponad 2000 pacjentów. Podstawową opieką medyczną objętych jest ponad 100 000 mieszkańców Gdańska i powiatów sąsiadujących.

Oferta usług świadczonych przez Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. jest szeroka i obejmuje: podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, opiekę psychiatryczną, szpital jednodniowy (ortopedia, okulistyka, chirurgia, okulistyka), diagnostykę obrazową, w tym  m.in. rezonanse magnetyczne (3T i 1,5T) i tomograf komputerowy, endoskopię (gastroskopia, kolonoskopia i bronchoskopia), diagnostykę laboratoryjną, rehabilitację, stomatologię. W podmiocie realizowane są  programy profilaktyczne w kierunku chorób układu krążenia, cukrzycy, chorób płuc, a także raka szyjki macicy.