Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

LIDEX Sp. z o.o.

LIDEX Sp. z o.o. logo
Adres: Gdynia, ul. Szkolna 10/14
Branża:
- Handel i usługi
Oddział: gdyński
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Tłumaczenia pisemne

Biuro tłumaczeń LIDEX to: tłumaczenia we wszystkich użytecznych językach i specjalizacjach, zwykłe i przysięgłe, innowacyjne narzędzia realizacji i zarządzania tłumaczeniami, szybki kontakt, oraz bezpieczeństwo informacji potwierdzone certyfikatem ISO 27001.

Tłumaczenia ustne

Biuro Konferencji LIDEX realizuje różnorodne tłumaczenia ustne: konferencyjne, symultaniczne, także tłumaczenia migowe na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewnia również kabiny do tłumaczeń oraz infoporty.

Konferencje i Eventy

LIDEX realizuje różnorodne wydarzenia konferencyjne: także wideokonferencje, telekonferencje i streaming, zapewnia audiodeskrypcję, systemy symultaniczne, systemy do głosowania, wizyjne, nagłośnienie i oświetlenie.

Grafika i Film

Studio Grafiki i Filmu LIDEX to m.in.: DTP – obróbka i przygotowanie tłumaczeń do druku, identyfikacja wizualna, tłumaczenie i lokalizacja filmów (podkłady lektorskie (bank głosów), napisy, montaż, postprodukcja).

Tłumaczenia migowe

Tłumaczenia migowe (m.in. PJM i SJM) to usługa świadczona przez LIDEX w sytuacjach, w których niezbędne jest wsparcie osób niesłyszących bądź niedosłyszących (programy telewizyjne, transmisje wideo, nagrania audio).

Transmisje online

Biuro Konferencji LIDEX realizuje transmisje online wydarzeń w jednej ale też i kilku wersjach językowych. Oferujemy nie tylko streaming video na dedykowanej stronie, ale i postprodukcję zarejestrowanych materiałów.

Ogłoszenia

Dodane 27-02-2021
Usługi w zakresie tłumaczeń & profesjonalne rozwiązania branżowe
   Od ponad 30 lat ułatwiamy  Państwa kontakty biznesowe  likwidując  barierę językową. Tłumaczenia pisemne, ustne, techniczna obsługa wydarzeń,  zgrany zespół i wielkie  zaangażowanie  w wykonywaną pracę  - jednym słowem  LIDEX