Od rok">

Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Kancelaria Doradcy Podatkowego Katarzyna Wróblewska

Kancelaria Doradcy Podatkowego Katarzyna Wróblewska logo
Adres: Gdańsk, Targ Drzewny 3/7
Telefon: 58 346 37 13
E-mail: kancelaria.wroblewska@gmail.com
Branża:
- Finanse i ubezpieczenia
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Usługi księgowe

1) pełna księgowość
2) księgi przychodów i rozchodów
3) ryczałt ewidencjonowany

 

Doradztwo podatkowe

PIT

CIT

VAT

ZUS 

Doradztwo w prowadzeniu firmy

Analiza finasowa, doradztwo, mentoring

Pomoc w wyborze formy prawnej i sposobu opodatkowania

Ważny wybór dla startujących przedsiębiorców

Pomoc w rejestracji firmy


Pomoc w przeniesieniu ksiag handlowych z biura rachunkowego do własnych struktur

Przychodzi taki czas, w którym Twoja Firma rośnie i współpraca z księgowymi na odległość przestaje zdawać egzamin. 

Przeniesienie ksiąg i zbudowanie własnych struktur działu księgowości wymaga profesjonalnej wiedzy. Możesz w tym zakresie liczyć na wsparcie z naszej strony.

Prywatna emerytura

Zabezpieczenie emerytalne warto budować samemu od jak najwcześniejszego wieku. Im wcześniej zaczniesz, tym mniej Cię to będzie kosztować, a na stare lata miły to będzie dodatek.


Opis działalności

Od roku 1994 biuro współpracuje z małymi i średnimi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnych formach prawnych, reprezentującymi wiele branż.

 

Oprócz usług księgowych i doradztwa podatkowego biuro świadczy również usługi w zakresie edukacji finansowej dotyczące wyboru bezpiecznych, gwarantowanych, prywatnych zabezpieczeń emerytalnych. 


Wartości, którymi kieruje się zespół biura to odpowiedzialność, zaangażowanie, profesjonalizm, praca zespołowa i szacunek, którym obdarza klientów i siebie nawzajem.

 

Dewizą członków zespołu jest jakość obsługi oraz czas, darowany klientowi. Zobaczysz tu niekonwencjonalne podejście do pracy. Dbałość o firmy, które rozliczamy, jak o swoje własne. Znamy ludzi, z którymi pracujemy.Ważna jest dla nas jakość, nigdy ilość. Szukamy zawsze optymalnych rozwiązań. Angażujemy się na 100%, gdyż nasza praca to dla nas dużo więcej niż tylko zawód.

 

Jesteśmy uprawnieni do świadczenia usług rachunkowych na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego Nr 6463/97 wydanego przez Ministra Finansów RP. Świadectwo potwierdza spełnienie wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

 

Posiadamy też uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego na podstawie Decyzji Krajowej Rady Doradców Podatkowych wyrażonej w Uchwale nr 253/2003 z dnia 13 lutego 2003 KRDP.