Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Comel Sp. z o.o.

Comel Sp. z o.o. logo
Adres: Gdynia, ul. Orłowska 49C
Link: www.comel.pl
Branża:
- Handel i usługi
- Budownictwo i infrastruktura
- Przemysł i Gospodarka Morska
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Oferta firmy

Artykuły elektrotechniczne


Automatyka przemysłowa
Analiza i poprawa jakości energii elektrycznej
Przetwornice energii elektrycznej
  • Do zasilania statków z lądu 50/60Hz
  • Do zasilania urządzeń przeznaczonych na rynek amerykański
  • Do zasilania samolotów 50/400Hz
  • Do zasilania urządzeń badawczych

Opis działalności

Kwalifikowany handel urządzeniami i komponentami elektrotechnicznymi i automatyki przemysłowej prowadzimy od ponad 25 lat. Twórca własnych systemów automatyki, producent maszyn, specjalista utrzymania ruchu, pracownik działu zaopatrzenia producenta rozdzielnic elektrycznych, każdy, kto potrzebuje niezawodnych dostaw elementów w swojej działalności doceni korzyści ze współpracy z firmą COMEL. Wiedzą o tym nasi klienci, którzy oszczedząją swój czas i pieniądze powierzając nam rozwiązanie części swoich technicznych i logistycznych wyzwań. Jeżeli trzeba, sprowadzamy wyroby z całego świata, albo wysyłamy je do najdalszych zakątków.


Usługi inżynierskie, które oferujemy, to nie tylko właściwy dobór urządzeń zgodnie z zapotrzebowaniem naszego klienta, przygotowanie propozycji materiałowej na podstawie schematu elektrycznego obwodu lub opisu funkcjonalnego pracy urządzenia. To także pomoc przy uruchomieniu napędu falownikowego lub systemu zabezpieczeń i nadzoru pracy siłowni okrętowej.  To również kompleksowe przygotowanie i wdrożenie systemu automatyki przemysłowej - od fazy koncepcyjnej, poprzez projektowanie, wykonanie rozdzielnic, aż do montażu i uruchomienia na obiekcie.


Produkcją własnych wyrobów zajmujemy się od 1993 roku. Znane są w stoczniach i portach morskich przetwornice 50/60Hz marki COMEL do zasilania statków z lądu. Pomagaliśmy zakładom amerykańskiego koncernu Delphi zasilić linię produkcyjną sprowadzoną zza oceanu, z fabryki w Kanadzie. Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy rozwiązanie umożliwiające zasilanie i ładowanie akumulatorów okrętów podwodnych. Produkujemy też przetwornice energii do celów badawczych, edukacyjnych. Coraz więcej polskich firm zgłasza zapotrzebowanie na zasilanie 60Hz dla potrzeb wykonania testów swoich produktów przeznaczonych na eksport na rynek amerykański.