Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku logo
Adres: Gdańsk, Al. Grunwaldzka 238A
Branża:
- Doradztwo Biznesowe i Prawne
- Nauka i Szkolnictwo Wyższe
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby zobaczyć dane kontaktowe i edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Uczelnia Wyższa
Studia wyższe
WSB Gdańsk
WSB Gdynia

Opis działalności

WSB to uczelnie, których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku został doceniony nie tylko w rankingach i opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenie. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.


Wyższe Szkoły Bankowe to największa w Polsce grupa niepublicznych uczelni biznesu, zajmująca od lat wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych sporządzanych przez opiniotwórcze czasopisma. Z ofertą edukacyjną docieramy do szerokiego grona odbiorców m.in. w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. W ciągu 20 lat prężnej działalności na rodzimym rynku edukacyjnym Wyższym Szkołom Bankowym zaufało ponad 270 000 studentów i absolwentów.

Uczelnie oferują następujące formy kształcenia:

*studia I stopnia
*studia II stopnia
*studia podyplomowe
*studia MBA i Executive MBA
*szkolenia i kursy językowe
*Uniwersytet Każdego Wieku


Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, studiując w WSB. Zainwestuj w siebie – wybierz Wyższe Szkoły Bankowe i zostań specjalistą, o którego będą zabiegać przyszli pracodawcy.

Już teraz zapoznaj się ze szczegółową ofertą studiów w Wyższych Szkołach Bankowych. Swoją edukację możesz rozpocząć na studiach I stopnia lub kontynuować naukę m.in. na studiach II stopnia, podyplomowych i studiach MBA.

Ogłoszenia

Dodane 24-05-2018
Uzyskaj zniżkę firmową na studia podyplomowe i studia MBA
  Zaplanuj karierę z Wyższą Szkołą Bankową Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Ciebie!   Podejmując naukę w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku lub Gdyni, zgłoś się do Doradcy Edukacyjnego - zyskujesz rabat na wybrane studia i szkolenia. Oferta rabatowa jest korzystniejsza od standardowej, ponieważ obejmuje cały okres studiów! Rekrutacja zimowa rozpoczyna się od grudnia i trwa do marca. Rekrutacja letnia rozpoczyna się od kwietnia i trwa do października/listopada ...