Zapisane

<">

Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

ICAS Poland sp. z o.o.

ICAS Poland sp. z o.o. logo
Adres: Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1/1508
Link: www.icas.pl
Telefon: 58 350 19 00
E-mail: info@icas.pl
Branża:
- Doradztwo Biznesowe i Prawne
- PR i marketing
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Zdjęcia

Opis działalności

Zapisane

ICAS Poland dostarcza usługi EAP (Program Wsparcia Pracowników) na polskim rynku od 2013 roku. Naszą misją jest inwestowanie w Polsce, budując i promując świadomość ogólnych zalet programów wsparcia pracowników EAP. Bardzo udanie wprowadziliśmy na polski rynek wypracowane przez ICAS World zasady, reguły i programy kliniczne, gwarantując jakość na równi z usługami dostępnymi w innych krajach. 


ICAS Poland działa na rynku polskim od 10 lat, współpracując z 250 firmami i obsługując ponad ćwierć miliona beneficjentów programu EAP. Nasz zespół liczy ponad 250 certyfikowanych specjalistów, którzy świadczą usługi w 160 największych miastach w Polsce. Opierając się na międzynarodowym doświadczeniu ICAS World, stworzyliśmy ofertę wsparcia dostosowaną do realnych problemów polskich pracodawców o różnych profilach działalności, obecnych w różnych branżach, odpowiadającą zmieniającym się wymaganiom czasów.


Nasz program ICAS EAP zapewnia:

  • Anonimowe i poufne wsparcie pracowników firmy i ich bliskich w problemach osobistych, wyzwaniach w pracy, kwestiach prawnych i finansowych
  • Dostęp przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę
  • 7 kanałów kontaktu: telefon, sms, czat, e mail, formularz, audio, video
  • Spotkania w 140 miastach
  • Interwencje kryzysowe w firmie
  • Pomoc po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku


Jako ICAS Poland, nieustannie zwracamy uwagę na potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów, śledzimy trendy oraz rozwijamy naszą ofertę. W dobie pandemii, gdy wiele wyzwań zaczęło dotykać większości społeczeństwa, poszerzyliśmy nasze programy grupowe oraz inicjatywy edukacyjne. Lekcje, które wynieśliśmy z doświadczeń wojny Rosji z Ukrainą, nauczyły nas świadczenia usług wielojęzycznych, wsparcia dla migrantów oraz tworzenia programów pomagających żyć osobom z traumą wojny.