Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Grzegorz Gosk "HMI-SERVICE"

Grzegorz Gosk
Adres: Gdańsk, ul. Dragana 3/6
Telefon: 501 871 178
E-mail: g.gosk@onet.eu
Branża:
- Handel i usługi
- Finanse i ubezpieczenia
Oddział: M. Gdańsk
Zaloguj się żeby edytować profil Twojej firmy

Oferta firmy

Ubezpieczenia
Szkolenia sprzedażowe
Kluby biznesu


Opis działalności

                      Grzegorz Gosk urodził się  i wychowywał w Gdańsku. Od najmłodszych lat trenował judo co zaowocowało ukończeniem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Jego pasją jest żeglarstwo oraz triathlon. Grzegorz jest promotorem zdrowego trybu życia, odżywiania, rekreacji i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W swojej aktywność i fizycznej wykorzystuje bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz w okresie zimowym „Morsowanie” w wodach Zatoki Gdańskiej.

Od piętnastu lat zajmuje się sprzedażą bezpośrednią ,obecnie piastuje stanowisko dyrektora sprzedaży w STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi. Jest twórcą i założycielem Szkoły Sprzedaży Bezpośredniej  i autorem książki Warsztaty Sprzedaży Bezpośredniej. Jest członkiem klubów biznesowych oraz zasiada w radach programowych wielu organizacji dla przedsiębiorców.

Jest założycielem stowarzyszenia Biznes po Kaszubsku, które promuje lokalnych przedsiębiorców oraz prowadzi działalność charytatywną.

Obecnie jest, prezesem zarządu, twórcą i pomysłodawcą stowarzyszenia Polskie Kluby Biznesu które, działają na ternie całej Polski. Stowarzyszenie to ma za zadane łączyć kontakty biznesowe miedzy samorządami i przedsiębiorcami w kraju i za granicą. Propagować wśród przedsiębiorców aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie, promować edukację ekologiczną.

Ważnym zadaniem PKB jest nauka zasad networkingu, rekomendacji, organizowanie szkoleń dla przedsiębiorców z zakresu pozyskiwania dotacji. Misją założonej przez Grzegorza organizacji jest przede wszystkim prowadzenie działalności charytatywnej i budowanie długo terminowych więzi biznesowych między przedsiębiorcami, samorządowcami w Polsce oraz za granicą.


Ogłoszenia

Dodane 23-08-2017
Biznes po Kaszubsku - 24.08.2017
Zapraszam na spotkanie BIZNES po KASZUBSKU w dniu. 24.VIII.2017. w godzinach od 12:00 do 15:00 w Hotelu Bazuny w Kościerzynie,” http://www.hotelbazuny.pl/. Formuła  spotkania przebiegać będzie pod hasłem „...Czym chata bogata…”. Jeżeli jesteś początkującym, przedsiębiorcą i chcesz aby twój produkt lub usługa ujrzało większe grono odbiorców to zapraszam na spotkanie. Zabierz ze sobą garść wizytówek i entuzjazm. Biznes po Kaszubsku ...