Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

Zapisz się do newslettera

Jeśli chce Pani/Pan otrzymywać wiadomości o ofertach handlowych członków, wydarzeniach i  wiedzieć o wszystkim, co jest związane z działalnością Pracodawców Pomorza, zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Rejestracja przeprowadzana jest w dwóch krokach:

  • pierwszy to wypełnienie prostego formularza, który znajdą Państwo poniżej,
  • drugi to kliknięcie w link przesłany na wskazany przez Państwa w formularzu adres e-mail, które to kliknięcie będzie stanowić potwierdzenie chęć otrzymywania wiadomości w ramach naszego newslettera.

Wypełnienie i wysłanie formularza oraz wykonanie drugiego kroku jest w pełni dobrowolne i stanowi udzielenie na rzecz Związku Pracodawców „PRACODAWCY POMORZA” z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy al. Zwycięstwa 24 zgody na przetwarzanie (z wyjątkiem udostępnienia) podanych przez Panią/Pana w formularzu poniżej danych osobowych (tj. imienia i nazwiska, adresu e-mail, oraz informacji o przynależności do Pracodawców Pomorza ) , w celu przesyłania do Pani/Pana newslettera zawierającego informacje handlowe, materiały reklamowe, informacje o wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Pracodawców Pomorza oraz informacje o działalności Pracodawców Pomorza., drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail. Zgoda obowiązuje do momentu jej cofnięcia.

Wyrażoną zgodę może Pani/Pan w każdej chwili cofnąć. Więcej informacji Pracodawców Pomorza (jako administratora danych zawartych w poniższym formularzu) dotyczących przetwarzania danych osobowych w związku z newsletterem znajdą Państwo TUTAJ.

Członek PP Tak Nie
Imię
Nazwisko
Adres e-mail*