Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
03-09-2020 godz. 10:30
Pracodawca w dobie pandemii - Kwidzyn
Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny,


Pracodawcy Pomorza wraz z MGS LAW Kancelarią Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk


zapraszają na spotkanie pt.„Pracodawca w dobie pandemii”

3 września br. o godz. 10.30


Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny, sala C1 04 (Górki 3A).W programie spotkanie:

  1. Słowo wstępne - Tomasz Limon, Prezes Zarządu "Pracodawców Pomorza"

  2. Prezentacja omawiająca następującą problematykę:  • aktualnie dostępne dofinansowania dla przedsiębiorców w ramach tzw. tarczy antykryzysowej, dofinansowania do wynagrodzeń pracowniczych,

  • wykonywanie zobowiązań umownych przez przedsiębiorców w czasie pandemii,

  • koronawirus, a zwolnienia pracownicze,

  • prawa i obowiązki pracowników w czasie pandemii,

  • organizacja pracy w czasie pandemii- jak przygotować się na drugi lockdown.


Przedstawione powyżej zagadnienia mają charakter ogólny. Naszym założeniem jest, aby prezentacja miała charakter kompleksowego poradnika dla przedsiębiorców, dzięki któremu przedsiębiorca uzyska praktyczną wiedzę, w jaki sposób zminimalizować skutki pandemii w swojej firmie.


PRELEGENCI

Michał Sznycer - radca prawny, partner Kancelarii

Katarzyna Kowalczyk-Jankowska - radca prawnySPOTKANIE JEST BEZPŁATNE. WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAĆ