Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
04-02-2021 godz. 10:00
[Webinarium] „Ekspansja na rynek niemiecki – aspekty prawno-biznesowe”
Webinarium 


Kancelaria Prawna TIGGES jako członek "Pracodawców Pomorza


zaprasza na webinarium 


LINK DO WEBINARIUM


  


Agenda:


- Wprowadzenie


- Istotne kwestie


- Podstawy prawno-biznesowe


- Jaki był rok 2020? Jaki będzie 2021?


- Q&A


 


LINK DO WEBINARIUM


 


Prosimy o rejestrację na spotkanie poprzez formularz rejestracyjny poprzez Extranet Pracodawców Pomorza. 


Osoby zarejestrowane otrzymają link do webiarium - najpóźniej dzień przed spotkaniem.


Link do webinarium będzie opublikowany również na stronie wydarzenia na dzień przed spotkaniem. 


Liczba osób ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. 


 
Dr. Dominik Wagner, LL.M.,


niemiecki adwokat oraz partner w kancelarii prawnej TIGGES Rechtsanwälte (Düsseldorf). Certyfikowany specjalista (Fachanwalt) z zakresu prawa handlowego i korporacyjnego, jak i międzynarodowego prawa gospodarczego. Od początku swojej działalności adwokackiej świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz niemieckich, polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w różnych kwestiach prawa gospodarczego, w szczególności przy zakładaniu spółek i ekspansji zagranicznej, w zakresie prawa umów, prawa handlowego, korporacyjnego oraz prawa nieruchomości. Dr. Wagner doradza w zakresie różnych konstelacji projektów biznesowych, strukturyzacji korporacyjnych oraz świadczy pomoc prawną przy fuzjach i przejęciach (M&A). Istotny aspekt działalności Dr. Wagnera stanowi specjalizacja w zakresie polsko-niemieckiego obrotu gospodarczego, świadczy on doradztwo na rzecz średnich i dużych przedsiębiorstw w ich transgranicznych przedsięwzięciach handlowych i inwestycyjnych po obu stronach Odry w danym kraju sąsiednim. Approved Compliance Officer, zajmuje się doradztwem w zakresie compliance dla sektora średnich przedsiębiorstw. Sędzią Sądu Koleżeńskiego działającego przy Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska) oraz Przewodniczący Komisji Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach ds. MŚP i Firm Rodzinnych.