Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Liczba miejsc ograniczona - pozostało 16 wolnych
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
15-10-2021 godz. 11:00
O cenach energii, czyli dlaczego jest tak drogo, a może być drożej? ....
Siedziba Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk

 


W imieniu Forum Energii i Klimatu Pracodawców Pomorza, zapraszamy na spotkanie, podczas którego zajmiemy się tematem jak najbardziej na czasie – cenami energii. Praktycznie każdego dnia media informują o gwałtownym wzroście cen energii. Postaramy się powiedzieć co stoi za sytuacją na rynku energii, z czego biorą się takie, a nie inne ceny oraz czego możemy się spodziewać w przyszłości.  


  


 


Nasi prelegenci, którzy zaliczają się do najbardziej cenionych na rynku ekspertów z zakresu regulacji oraz handlu energią elektryczną, odpowiedzą na pytanie, jak zadbać o stabilizację kosztów nabycia energii w firmach oraz podpowiedzą, jak je docelowo obniżyć.


Niezależnie od tego, czy jesteś fryzjerem zużywającym mało energii, czy reprezentujesz wielkie, energochłonne przedsiębiorstwo poznasz odpowiednie dla siebie sposoby ograniczenia kosztu zakupu energii. Będziesz miał szansę zapoznać się z dostępnymi na rynku produktami i co ciekawe - dowiesz się, co zrobić, aby mieć równe szanse przy stole negocjacyjnym ze sprzedawcami.
Czego dowiesz się na spotkaniu?  • Jaka jest sytuacja rynkowa i jak regulacje kształtują ceny energii elektrycznej w kraju i w Europie– co zawierają ceny energii?

  • Jak bardzo wzrosną rachunki ze energię elektryczną przedsiębiorców? Opowiemy o cenach energii i gazu w 2022 roku oraz prognozach na lata kolejne. Dokonamy też analizy aktualnej sytuacja na rynku polskim i europejskim, która ma wpływ na finanse naszych firm.

  • Jak negocjować ceny energii ze sprzedawcami? Podpowiemy kilka praktycznych sposobów na to, by płacić mniej. Dlaczego warto poświęcić trochę więcej czasu i przemyśleć strategię zakupu energii? Opowiemy o produktach oferowanych przez sprzedawców – jakie są dostępne opcje dla małych i dużych przedsiębiorstw.

  • Obalimy mit monopolisty i zachęcimy do rozważenia zmiany sprzedawcy. Opowiemy o tajemnicach sprzedawców energii - czego nie mówi się klientom.

  • Jakie są aktualne trendy rynkowe, czyli energetyka coraz bardziej odnawialna. Moda czy inwestycja pozwalająca zaoszczędzić pieniądze?

  • Jak zwiększyć efektywność energetyczną przedsiębiorstwa? Opowiemy o inwestycjach we własne źródła wytwarzania energii oraz o zastosowaniu rozwiązań technicznych pozwalających ograniczyć rachunki za prąd.
Prelegenci  


Michał Sznycer – Wiceprezes Zarządu i Koordynator Forum Energii i Klimatu Pracodawców Pomorza, Radca prawny i Partner w Kancelarii MGS LAW, Specjalizuje się w doradztwie, zarządzaniu i koordynacji obsługi prawnej przedsiębiorstw, w szczególności z szeroko pojętej branży energetycznej i paliwowej oraz spółek technologicznych, także z pogranicza tych branż.


Arkadiusz Somnicki i Adam Wlizło - Założyciele i członkowie zarządu Enfree Spółka z o.o., wspierającej przedsiębiorców w kontraktacji energii i gazu. Całe życie zawodowe związani z energetyką. Eksperci w obszarze handlu energią elektryczną i gazem ziemnym,. Posiadają wysokie kwalifikacje przede wszystkim w obszarze polityki cenowej, zakupu i sprzedaży energii oraz zarządzania ryzykiem. Współautorzy wielu rozwiązań produktowych i cenowych stosowanych powszechnie w krajowej energetyce – mają w dorobku m.in. zupełnie nowe, innowacyjne produkty oraz metody wycen i kontraktacji energii elektrycznej. Ich wiedza, pomysłowość i skuteczność mają swoje odzwierciedlenie w strategiach handlowych wielu polskich i międzynarodowych odbiorców energii.


 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.