Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
19-05-2022 godz. 11:00
[Webinarium] Bezpłatne narzędzie do tworzenia i zarządzenia obiegiem dokumentów i zadań …
Webinarium

  


BlueDew oraz Pracodawcy Pomorza


zapraszają na webinarium prezentujące


Bezpłatny system do tworzenia i zarządzania obiegiem dokumentów, spraw i zadań oraz archiwum plików


19 maja 2022 g. 11:00 Webinarium - platforma clickmeeting


LINK DO WYDARZENIA


 


Wdrożenie systemu workflow jeszcze w zeszłym roku wiązało się nierozerwalnie z koniecznością wydania co najmniej kilkudziesięciu tysięcy złotych, a nierzadko kilkuset. Wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się systemu Dew-X.


Co to jest Dew-X?


To bezpłatny, system klasy workflow – narzędzie do tworzenia i zarządzania obiegiem dokumentów, spraw i zadań oraz archiwum plików.


Do czego służy system workflow?


Do automatyzacji procesów biznesowych w trakcie których dokumenty, sprawy, czy zadania są przekazywane w usystematyzowany sposób pomiędzy kolejnymi osobami. Najczęściej wspomagane w ten sposób są procesy takie jak: obieg faktur, kancelaria pism, akceptacja umów, czy wnioski urlopowe.


Do kogo jest adresowany?


Głównie do firm, ale liczymy, że będzie wykorzystywany też przez stowarzyszenia, fundacje, izby, rady, uczelnie, kluby sportowe itp., a po przełamaniu kilku barier psychologicznych również przez największe firmy i instytucje. Dew-X może być podstawowym system obiegu dokumentów lub uzupełnieniem istniejącego.


Ile kosztuje?


0 zł. Chcemy, aby nasz system był dostępny za darmo – pro publico bono. Nie limitujemy liczby użytkowników, procesów, czy ich instancji. Powyżej wartości bezpłatnej, ograniczane jest tylko miejsce na dysku, ponieważ za to niestety musimy płacić, zwłaszcza, że koszt ten będzie rósł wraz z upowszechnianiem się systemu.


Czy dane i dokumenty są bezpieczne?


Tak. Na potrzeby obsługi Dew-X zawarliśmy umowę z Operatorem Chmury Krajowej. Chmura Krajowa powstała w 2018 roku z inicjatywy PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju. Jest dziś najbardziej wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań chmury obliczeniowej na polskim rynku. Celem Chmury Krajowej jest przyspieszenie cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Dla Dew-X wybraliśmy Google Cloud Region Warszawa - pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej hub technologiczny globalnego dostawcy chmury publicznej, który powstał dzięki współpracy Google i Chmury Krajowej.


Komplet informacji znajduje się na stronie: https://dew-x.com/


 


Przed udziałem w webinarium prosimy o wypełnienie ankiety która pozwoli nam poznać Państwa potrzeby w obszarze workflow   


ANKIETA ONLINE 


 


Informacje organizacyjne:


Webinarium odbędzie się na platformie CLICKMEETING


Wymagana jest rejestracja poprzez system zapisów Pracodawców Pomorza


Osoby zarejestrowane otrzymają poprzez wiadomość e-mail link do webinarium najpóźniej w dniu poprzedzającym webinarium


LINK DO WYDARZENIA