Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
08-03-2023 godz. 11:00
[Webinar – 8.03.2023] Kodeks pracy – umowy na czas próbny i określony, urlopy rodzicielskie
Webinarium

      


PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler


wraz z Pracodawcami Pomorza zapraszają


na webinarium:


Zmiany w kodeksie pracy:


umowa na czas próbny i czas określony


urlopy rodzicielskie


8.03.2023 g. 11:00


 


LINK DO WEBIANRIUM


 


Kolejne rewolucyjne zmiany w Kodeksie pracy, które niedługo wejdą w życie, tym razem w zakresie m.in. umów na okres próbny i czas określony oraz urlopów związanych z rodzicielstwem. Zapraszamy do udziału w webinarze organizowanym wspólnie z kancelarią PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler podczas którego opowiemy o tym, jak praktycznie wdrożyć nowe rozwiązania w Państwa firmach, aby następnie sprawnie nimi zarządzać.  • Nowe zasady zawierania umów na okres próbny – sprawdzenie pracownika a planowanie dalszej współpracy.

  • Nowe zasady rozwiązania umów na czas określony – potrzebne czy problematyczne rozwiązania.

  • Rozszerzenie obowiązków informacyjnych pracodawcy – pakiet informacji w formie elektronicznej.

  • Urlop opiekuńczy – nowość w opiece nad bliskimi.

  • Urlop rodzicielski i urlop ojcowski po nowemu.

  • Bardziej przewidywalne i bezpieczne warunki pracy – o elastyczności, szkoleniach i przerwach w pracy bez tajemnic.
Prelegenci:


Bartosz Tomanek, adwokat, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler


Michalina Lewandowska-Alama, aplikant radcowski, prawnik w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler  
Wydarzenie bezpłatne wymagana rejestracja


 


LINK DO WEBINARIUM