Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
28-02-2024 godz. 11:00
[Webinarium] Jak chronić swój biznes po rozstaniu z pracownikiem? Klauzule antykonkurencyjne i nie tylko.

  


Pracodawcy Pomorza


oraz


Kancelaria  PCS Paruch Chruściel


Schiffter Stępień Kanclerz | Littler


zapraszają na


webinarium


Jak chronić swój biznes


po rozstaniu z pracownikiem?


Klauzule antykonkurencyjne i nie tylko.


28.02.2024 godz. 11:00


Platforma: Clickmeeting


LINK DOSTĘPOWY DO WEBINARIUM 


Agenda spotkania:  • Umowa o zakazie konkurencji – co zrobić, aby działała na rzecz pracodawcy?

  • Poufność – jak się zabezpieczyć w trakcie trwania zatrudnienia i po jego zakończeniu?

  • Zakaz podbierania pracowników – jak chronić kluczowych pracowników?

  • Co robić, gdy ktoś nieuczciwie „atakuje” nasz biznes i ludzi?
Bartosz Tomanek, adwokat, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler


Zarządzający Zespołem PCS | Littler w Gdańsku. Kompleksowo wspiera pracodawców w zakresie szeroko pojętego prawa HR, tj. indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, zatrudnienia opartego o umowy cywilnoprawne, a także w prawnopracowniczych aspektach transakcji M&A. Doradza pracodawcom także z perspektywy compliance. Do jego specjalizacji należy wsparcie przy prowadzeniu wewnętrznych postępowań wyjaśniających, w tym w szczególności dotyczących mobbingu, dyskryminacji, molestowania czy nadużyć menedżerskich. Wspiera przedsiębiorców we wdrażaniu wewnętrznych regulacji dotyczących whistleblowingu (ochrona sygnalistów) – posiada certyfikat Approved Whistleblowing Compliance Officer. Bartosz Tomanek wspiera także pracodawców w kwestiach związanych z raportowaniem ESG. Ponadto, posiada doświadczenie m.in. w zatrudnianiu i rozwiązywaniu stosunków zatrudnienia z wyższą kadrą menedżerską, wdrażaniu splitowych struktur zatrudnienia, przygotowywaniu wewnętrznych regulaminów, polityk czy programów motywacyjnych, tworzeniu polityk wynagrodzeń dla spółek giełdowych, restrukturyzacji zatrudnienia, przejściach zakładów pracy, przygotowywaniu umów o zakazie konkurencji oraz relacji ze związkami zawodowymi. Autor publikacji oraz szkoleń z zakresu prawa HR.


  Michalina Lewandowska–Alama, aplikantka radcowska, prawniczka w PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz | Littler


Dotychczasowe doświadczenie zdobywała pracując w renomowanych kancelariach obsługujących pracodawców, w tym przedsiębiorców zagranicznych, wprowadzając ich spółki na polski rynek. Główny obszar zainteresowań koncentruje na instytucjach związanych z HR Compliance oraz BHP, ze szczególnym uwzględnieniem instytucji wypadku przy pracy i postępowań w razie jego wystąpienia. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu prawa własności intelektualnej, dostrzegając praktyczną możliwość jego wykorzystania w zatrudnieniach.


 
Spotkanie bezpłatne dla członków Pracodawców Pomorza


Wymagana rejestracja


osoby zarejestrowane otrzymają


w przeddzień wydarzenia link dostępowy

LINK DOSTĘPOWY DO WEBINARIUM