Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
05-06-2018 godz. 10:00
Relacje i wizerunek w biznesie i na co dzień – 5.06.2018
"Pracodawcy Pomorza" (Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk)


Zapraszamy na spotkanieRelacje i wizerunek w biznesie i na co dzień


5.06.2018, godz. 10.00-12.00,
siedziba "Pracodawców Pomorza", Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk


 

Podczas spotkania dowiemy się:

1."Jak wpływać na ludzi?" - Beata Ligman

  • techniki wpływania/ świadomego oddziaływania na ludzi

  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych/korzystnych/wzajemnych  relacji

  • jak budzić sympatię i zyskiwać sprzymierzeńców

  • jak dogadać się z wrogiem, jak zrozumieć rywala

  • co zrobić, żeby ludzie nas lubili - techniki  tajnych agentów


2. "Od pierwszego wejrzenia do trwałego wrażenia" - Grażyna Paturalska

  • Co zrobić aby siła pierwszego wrażenia nie osłabła i nie rozczarowywała przy bliższym poznaniu?

  • Jak świadomie budować swój osobisty i biznesowy wizerunek?

  • Przywództwo formalne vs Przywództwo naturalne

  • Wizerunkowy dress - code na różne okazje


Beata Ligman – trenerka biznesu i wystąpień publicznych, coach rozwoju osobistego. Przedtem dziennikarka, reporterka i prezenterka TV. Producentka   i realizatorka  reportaży i programów publicystycznych dla TVP 2, TVP 3, TVN, Australian Broadcasting Corporation;  potem  praktyk Public Relations, specjalistka w dziedzinie komunikacji. Przez kilka lat dyrektorka Departamentu Promocji Województwa Pomorskiego UMWP. Z wykształcenia anglistka (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu), ukończyła także Podyplomowe Studia Public Relations w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studia Trenerów Biznesu w Laboratorium Psychoedukacji oraz Coaching Fundamentals, Noble Manhattan w Instytucie Rozwoju Biznesu. Certyfikowana Trenerka Points of You®. W szkoleniach i doradztwie specjalizuje się w  komunikacji interpersonalnej, korporacyjnej i społecznej, przygotowywaniu do wystąpień publicznych i prezentacji, budowaniu wizerunku osobistego i korporacyjnego. W ramach hobbystycznych zainteresowań w czasie studiów ukończyła  roczne Studium Teatralne przy Teatrze Polskim w Poznaniu, pracowała jako ratowniczka WOPR. Jest posiadaczką Karty Ekranowej „P” wydanej przez Komisję Karty Ekranowej  TVP. Prowadzi własną działalność pod nazwą ligmansudio. Usługi biznesowe, szkoleniowe i coaching w ligmanstudio prowadzone są w językach polskim i angielskim. Prowadziła usługi doradcze i szkoleniowe dla klientów indywidualnych oraz miedzy innymi: Uniwersytet Gdański (MBA) TUiR WARTA S.A, Saur Neptun Gdańsk, Actia Forum, Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, KPMG, Pomorska Kolej Metropolitalna, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Politechnika Gdańska ( MBA), Stocznia Remontowa Nauta, Grupa Uczelni Vistula, Akademia Finansów i Biznesu „Vistula”, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Business Center Club, Energa Wytwarzanie S.A, Pracodawcy Pomorza,  Personel Profit, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego,  Hanseatic Parliament w Hamburgu, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wyższa Szkoła Bankowa, ALLCON.


Grażyna Paturalska - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego – Politologii oraz Studiów Podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie o kierunku Zarządzanie w Sektorach Mody oraz absolwentką Europejskiej Akademii Mody. Prowadzi szkolenia z certyfikatem dla przyszłych stylistek oraz doradztwo dla osób indywidualnych w zakresie budowania wizerunku osobistego i zawodowego: stylizacji, wizażu, autoprezentacji w mediach, polityce, życiu publicznym i biznesie. Współpracuje i szkoli firmy, instytucje, samorządy w zakresie budowania wizerunku korporacyjnego i publicznego oraz kreuje i opracowuje zasady dress – code’u dla pracowników firm. Prowadzi wykłady z zakresu świadomego budowania wizerunku w szkołach wyższych. Pełni funkcję pełnomocnika zarządu ds. wizerunku "Pracodawców Pomorza. Gości w roli eksperta mody w TVP 2 Pytanie na śniadanie, TVN Dzień dobry TVN, Radio Plus. Pisze felietony na łamach pism i magazynów mody oraz portali internetowych.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Wystarczy się zarejestrować