Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Zapisz się

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
Uwaga! 1 dzień przed wydarzeniem prześlemy Ci SMS z przypomnieniem. Źeby potwierdzić obecność, odpowiedz 'Tak' na ten SMS
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
Liczba miejsc ograniczona - pozostało 70 wolnych
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną Pracodawców Pomorza
Rejestracja jednym kliknięciem i zapis wydarzenia do kalendarza Twojego telefonu
Obejrzyj i pobierz
18-05-2018 godz. 08:30
W sieci relacji – networking u „Pracodawców Pomorza” – 18.05.2018
Siedziba Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk


„Pracodawcy Pomorza”, Justyna Wojtaszczyk
właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media
oraz Wojciech Giżowski Prezes BreakBox Lab


zapraszają na moderowane śniadanie networkingowe w ramach cyklu spotkań:


- W sieci relacji - 


18 maja 2018 (piątek)


godz. 08.30-11.30


siedziba „Pracodawców Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk.


Nowa formuła spotkań, moc inspiracji, wyjątkowi prelegenci i wspólne tworzenie wyjątkowych biznesowych relacji!Agenda spotkania:

8.30 - 9.20 – Rejestracja uczestników, sesja networkingowa

09.20 - 09.30 – Przywitanie gości przez prowadzących: Justynę Wojtaszczyk i Wojciecha Giżowskiego

9.30-9.55 – Nowoczesne technologie medyczne. Projektowanie i wdrażanie ich na rynek komercyjny. Dr inż.  Dawid Nidzworski, przedsiębiorca, naukowiec i manager, opowie to tym jak realizuje i wdraża własne technologie medyczne przeznaczone dla hodowców zwierząt i dla służby zdrowia na rynku polskim.

09.55-10.15 -  Prezentacje pod wspólnym tytułem „Co moja firma może zrobić dla Ciebie”?  

10.15-11.00 – sesja networkingowa

11.00-11.25  – Przestań planować tylko działaj, czyli jak z sukcesem rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych. Sebastian Mul, współzałożyciel dr Poket opowie o tym, jak skutecznie rozwijać firmę na rynkach zagranicznych i pozyskiwać nowych klientów nie będąc wielką firmą.  Dr. inż. Dawid Nidzworski - przedsiębiorca i naukowiec, manager. Laureat m.in. programów VENTURES FNP, IMPULS FNP, LIDER NCBiR oraz SME Instruments (FLUSENSOR). Obecnie prowadzący i zarządzający 8 projektami naukowo-wdrożeniowymi (RPO Mazowieckie, Szybka Ścieżka, TechMatStrateg, 4.1.4, Sonata Bis). Laureat wielu nagród i stypendiów. Współautor kilkunastu publikacji oraz 17 zgłoszeń patentowych. Współwłaściciel kilku spółek z branży: consulting, kosmetyka, diagnostyka, nanotechnologia czy biotechnologia. Ekspert NCBR oraz akceleratorze AlfaBeat, współtwórca funduszu SciTech FUND. Zaangażowany w promocję i rozwój branży biotechnologicznej w Polsce oraz transfer technologii. Silnie wspierający popularyzację nauki. W SensDx opracowuje biosensory (FluSensDx oraz MultiSensDx), które pozwolą wykryć przyczynę infekcji górnych dróg oddechowych.


Sebastian Mul - Project Manager, współzałożyciel dr Poket. Absolwent inżynierii biomedycznej na Politechnice Gdańskiej, współzałożyciel dr Poket odpowiedzialny za zarządzanie projektami i rozwój biznesu. Kierownik projektów z ponad 6 letnim doświadczeniem. Wraz ze wspólnikami, rozwija produkty dr Poket równolegle w Polsce oraz Dolinie Krzemowej, gdzie założyli amerykański oddział firmy w inkubatorze Plug and Play Tech Center. Najnowszy produkt, dr Poket HealthPoint zaprezentowano i sprzedano klientom w USA, Szwajcarii, Belgii oraz Brazylii.


 Informacje organizacyjne:

  1. Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do maksymalnie 60 osób.

  2. Bardzo prosimy o przybycie najpóźniej do godziny 9.00. Przybywając o godzinie 8.30 macie Państwo więcej czasu na rozmowy i nawiązywanie kontaktów.

  3. Spotkanie dla członków „Pracodawców Pomorza” bezpłatne. Osoby niezrzeszone  proszone są o dokonanie płatności w wysokości 35 zł do 16 maja br. na konto Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk nr konta 46116022020000000042696078 do dnia  br. z dopiskiem „W sieci relacji, maj”. Płatności gotówkowe nie będą przyjmowane.

  4. Serdecznie zachęcamy członków Pracodawców Pomorza do zapraszania na spotkanie swoich klientów i kontrahentów. Osoby te również powinny się zapisać poprzez udostępniony poniżej  link oraz wnieść opłatę.

  5. Przypominamy o zabraniu odpowiedniej ilości wizytówek.

  6. Zgłoszenia proszę dokonywać poprzez link zapisów znajdujący się poniżej.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.