Pracodawcy Pomorza Extranet Pracodawców Pomorza

<< Lista wydarzeń

Rejestracja

Sprawdź
* Komórki wymagane
1. UWAGA! Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku (dalej: PP) podczas wydarzeń sporządza dokumentację zdjęciową i wideo z ich przebiegu, którą później wykorzystuje w celu promocji swojej działalności. Oznacza to, że podczas wydarzenia może dojść do utrwalenia wizerunku uczestników wydarzenia w ramach wykonanej dokumentacji zdjęciowej i wideo oraz do publikacji tego wizerunku w sieci Internet (zwłaszcza na stronie internetowej PP oraz na profilach społecznościowych PP, w tym na Facebook i Youtube). W przypadku niektórych wydarzeń fotografie zawierające wizerunek uczestników mogą być również publikowane w prasie lokalnej. Wobec powyższego poprzez swoją obecność na wydarzeniu wyraża Pani/Pan zgodę na rzecz PP na utrwalanie Pani/Pana wizerunku na fotografiach i materiałach wideo dokumentujących przebieg wydarzenia oraz rozpowszechnianie tego wizerunku w ramach tych fotografii i materiałów wideo poprzez publikację w sieci Internet (w tym na stronie internetowej Organizacji i na jej profilach w portalach społecznościowych) oraz publikację w prasie lokalnej w celu promocji PP.

2. Z tytułu wyrażenia zgody, o której mowa w pkt. 1 powyżej uczestnikowi wydarzenia nie jest należne jakiekolwiek wynagrodzenie lub inne świadczenie, za wyjątkiem możliwości udziału w wydarzeniu.

3. Administratorem danych osobowych wskazanych powyżej w związku ze zgłoszeniem udziału w wydarzeniu będzie Związek Pracodawców „Pracodawcy Pomorza” z siedzibą w Gdańsku. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych wskazanych powyżej oraz wizerunku uwidocznionego na fotografiach i materiałach wideo, które mogą być wykonywane podczas wydarzenia znajdują się TUTAJ
 
Jeżeli nie rejestrowałeś się wcześniej kliknij tu i wpisz wszystkie dane
13-09-2019 godz. 09:00
Jak skutecznie zarządzać kompetencjami – Bilans Kapitału Ludzkiego w oparciu o Matrycę Kompetencji


Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich i KDR Solutions Sp. z o.o.


wraz z Pracodawcami Pomorza serdecznie zaprasza na szkolenie nt.Jak skutecznie zarządzać kompetencjami - Bilans Kapitału Ludzkiego w oparciu o Matrycę Kompetencji.


Miejsce spotkania: siedziba "Pracodawców Pomorza", Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk
Termin: 13 września 2019, g. 9.00 - 12.00
Agenda spotkania:

  1. Bilans Kapitału Ludzkiego – czym jest i jak go zmierzyć

  2. Budowa modeli kompetencyjnych

  3. Monitorowanie kompetencji pracowników

  4. Jak zbudować Matrycę Kompetencji w swojej organizacji – najlepsze praktyki, studia przypadków


Spotkanie poprowadzą:


Marlena Adamska - Trener i konsultant biznesu – realizuje projekty szkoleniowe i doradcze na terenie całego kraju. Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, Toruniu i Wrocławiu na Wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi (w tym MBA). Doświadczony menadżer, łączący obszary zarządzania ludźmi z finansami i controllingiem, pracujący w firmach notowanych na GPW. Audytor wewnętrzny zintegrowanych systemów zarządzania jakością ISO 9001. Dyrektor Rozwoju w firmie consultingowo-informatycznej KDR Solutions Sp. z o.o., w zakresie rozwiązań dla HR i biznesu, wykorzystując metodę SCRUM. Pasje: nurkowanie, turystyczna jazda motocyklowa, skoki spadochronowe, wędkarstwo.


Magdalena Bielicka - Trener, Konsultant/Dyrektor Projektów Gdańskiej Akademii Umiejętności Menedżerskich. Trener Biznesu z certyfikacją międzynarodową Certified Professional International Trainer® American Certification Institute (CIPT® ACI). Najwyższe uprawnienia do zarządzania i certyfikacji w obszarze HR Certified Human Resource Manager Executive® American Certification Institute (CHRME® ACI). Ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR. Główne doświadczenie to międzynarodowe korporacje, prowadziła również projekty HR dla firm o strukturze nie korporacyjnej, w których budowała struktury. Przygodę z biznesem rozpoczynała w firmie rodzinnej. Z wykształcenia prawnik. Specjalizuje się w szkoleniach HRowych oraz prawnych, wprowadza i realizuje filozofię NVC. Jest mistrzem rekrutacji. Zarządza Akademią HR GAUM.Prowadzi Klub Akademii Trenerów z Pasją w GAUM, jest członkiem Klubu Marka jest Kobietą. Pasjonuje się: góry, jazz, literatura faktu, podróże małe i duże (wszędzie tam gdzie świeci słońce), medytacja tantryczna. Wolne chwile spędza aktywnie: rower, siłownia, rolki, narty. Lubi fotografować kwiatyUdział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację poprzez poniższy link